۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 1259 | تاریخ انتشار: ۱۷:۳۷:۳۴ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – رییس عقیدتی و سیاسی ناجا: جوانان وارث نسل های گذشته خود هستند

قزوین روز :

رییس عقیدتی و سیاسی ناجا: جوانان وارث نسل های گذشته خود هستند

قزوین – ایرنا – رییس عقیدتی و سیاسی نیروی انتظامی گفت: نوجوانان و جوانان میهن اسلامی ما وارثان نسل های گذشته خود به شمار می روند.

81956915-70508583.jpg

حجت الاسلام ابوتراب بهرامی روز سه شنبه در حاشیه بهره برداری از مقبره شهید گمنام ستاد فرماندهی انتظامی استان قزوین، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همانگونه که ارث گذشتگان ما انقلاب اسلامی بوده، امام راحل و رهبر معظم انقلاب همیشه از جوانان توقع دارند که حافظ این ارث به بهترین شکل ممکن در آینده باشند.
وی با اشاره به ارسال دو نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپایی،خاطرنشان کرد: این نامه ها حکایت از آن دارد که جوانان اروپایی برای شناخت و درک صحیح از اسلام آن را از منبع درست آن بشناسند نه از زبان، و بیان و بلندگوی دشمنان که اسلام را تحریف کرده و به خورد مردم دنیا می دهند تا گرایش به اسلامی نداشته باشند.
به گفته وی، امام راحل و مقام معظم رهبری از جوانان ایرانی شناخت دقیق اسلام، پایبندی به اسلام، شناخت کافی از انقلاب و حفظ میراث انقلاب اسلامی را همواره درخواست داشته اند.
حجت الاسلام بهرامی در ادامه با اشاره به برنامه های اجرایی عقیدتی و سیاسی ناجا، اظهار کرد: از سال گذشته برنامه نهضت قرآنی و حفظ قرآن را در سطح کارکنان و خانواده های نیروی انتظامی به مورد اجرا گذاشتیم که حاصل آن ۳۳ هزار حافظ جزء آخر قرآن و تعداد زیادی نیز حافظ کل قرآن بوده است.
وی یادآور شد: امسال نیز برنامه نهضت روشنگری با حضور فرماندهان انتظامی و روسای عقیدتی و سیاسی نیروی انتظامی با هدف روشن بخشی کارکنان، به خصوص در زمان برگزاری انتخابات را در دستور کار خود قرار داده ایم.
رییس عقیدتی و سیاسی ناجا وجود مقبره های شهدا در ستادهای فرماندهی را موجب الهام بخشیدن به کارکنان نیروی انتظامی دانست و گفت: تقدیم ۱۳ هزار شهید و ۲۰ هزار جانباز در راه انقلاب و دفاع از امنیت خود گواهی است بر اینکه درب شهادت همیشه به روی کارکنان این نیرو باز می باشد.
۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار