۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 987 | تاریخ انتشار: ۱۷:۲۱:۵۲ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – رییس پلیس راهور قزوین:افزایش نرخ جرایم رانندگی به زودی ابلاغ می گردد

قزوین روز :

رییس پلیس راهور قزوین:افزایش نرخ جرایم رانندگی به زودی ابلاغ می گردد

قزوین – ایرنا – رییس پلیس راهور استان قزوین از ابلاغ افزایش نرخ جرایم راهنمایی و رانندگی در آینده نزدیک خبر داد.

81931789-70464810.jpg

سرهنگ محمدرضا محمدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مصوبه افزایش نرخ جرایم رانندگی پس از درج آگهی در روزنامه رسمی، ظرف مدت ۱۵ روز از سوی پلیس راهور به مورد اجرا گذاشته می شود.
وی با اشاره به اینکه براساس قانون مصوب هیات وزیران، برای آنکه شاهد کاهش تخلف های رانندگی به خصوص تخلف های حادثه ساز باشیم، پلیس باید از ابزارهای کنترلی و فناوری نوین از جمله دوربین های نظارتی و کنترلی بیشتر استفاده کند، اضافه کرد: در حال حاضر ۷۰ درصد تقاطع های اصلی قزوین توسط دوربین از مرکز کنترل ترافیک مورد نظارت قرار می گیرند.
وی، افزایش جرایم در نظر گرفته شده را تنها در تخلف های حادثه ساز با هدف پیشگیری از وقوع حوادث و سوانح رانندگی دانست و اظهار کرد: بدون شک با افزایش نرخ جرایم رانندگی شاهد کاهش سوانح و تلفات رانندگی نیز خواهیم بود.
وی اضافه کرد: از ۱۷۱ تخلف رانندگی تنها در ۳۸ مورد شاهد افزایش نرخ جریمه هستیم که ۱۱ تخلف حادثه ساز آن که با جان مردم سروکار دارد تا ۱۰۰ درصد و ۲۷ مورد دیگر نیز تا ۵۰ درصد افزایش جریمه اعمال می شود.
سرهنگ محمدی با اشاره به اینکه سرعت غیرمجاز (بیش از ۳۰ کیلومتر برساعت) دو میلیون ریال و سرعت غیرمجاز (تا ۳۰ کیلومتر در ساعت) ۶۰۰ هزار ریال جریمه به دنبال دارد، خاطرنشان کرد: صحبت کردن با تلفن همراه در حین رانندگی یک میلیون ریال و عبور از چراغ قرمز نیز دو میلیون ریال جریمه در نظر گرفته شده است.
۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار