تصمیم هیات رئیسه برای حذف برنامه های اضافه

دشمنان ایران احمق هستند

مروارید سیاه شفر برای تقویت خط حمله استقلال

تکذیب استعفای صالحی امیری

خبر داغ نقل و انتقالاتی گرشاسبی برای پرسپولیسی ها در راه است

هافبک پرسپولیس تصمیم قطعی خود را گرفت

ایران از قبله نخست مسلمانان دفاع خواهد کرد

بمب نقل و انتقالات می ترکد

تعقیب‌کننده‌های پرشمار افشاگری‌های علی کریمی

موضوعی که کاپیتان استقلال به آن امیدوار است

مشتری جدید برای ستاره‌ استقلالی ها

اجرای گلایه از موضع‌گیری کدخدایی درباره رابطه اصلاح‌طلبان با شورای نگهبان

کد خبر: 1567 | تاریخ انتشار: ۱۷:۵۷:۳۲ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – زنگ انقلاب در مدارس استان قزوین طنین انداز شد

قزوین روز :

زنگ انقلاب در مدارس استان قزوین طنین انداز شد

قزوین-ایرنا- همزمان با سراسر کشور در سی و هفتمین سالروز ورود تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب به میهن اسلامی، زنگ انقلاب در مدارس استان قزوین طنین انداز شد.

81944201-70485279.jpg

به گزارش ایرنا مراسم نمادین جشن انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور فریدون همتی استاندار قزوین و جمعی از مسوولان استانی در دبیرستان فرزانگان شهیدان شالباف برگزار شد.
استاندار قزوین در این مراسم با گرامیداشت یاد امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب و دفاع مقدس گفت: نظام جمهوری اسلامی نظامی الهی است که در تمام طول مسیر انقلاب اسلامی در قدم به قدم مسیر حرکت خود با لطف خداوند و رهبری هوشمندانه امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و پیوند ناگسستنی ملت با رهبری توانسته است بر دشمنان چیره شود.
فریدون همتی افزود: این انقلاب در شرایط مختلفی به خصوص هشت سال دفاع مقدس سختی های زیادی را پشت سرگذاشت و امروز نیز با تمام توان در مسیر ترسیم شده بنیانگذار کبیر انقلاب در حال حرکت است.
وی پیروزی دولت تدبیر و امید در مذاکره با کشورهای۱+۵ را نیز از دستاوردهای بزرگ دهه چهارم انقلاب اسلامی دانست و اضافه کرد: فرزندان این مرز و بوم با درک پیام امام خمینی(ره) و هدایت مقام معظم رهبری توانستند به درجه ای از اقتدار علمی برسند و دشمنان را نیز وادار به پذیرش این اقتدار کنند.
همتی ادامه داد: اگر امروز در صحنه جهانی فرزندان ما تحت زعامت و رهبری ولی فقیه آگاه و خداترس و با تدبیر دولت و تیم مذاکره کننده از حقوق میهن در برابر شش قدرت بزرگ دنیا ایستادگی کردند، از همین اقتدار نشات گرفته است.
وی گفت: امروز به برکت همین ایستادگی فرزندان ملت ایران، دشمنان پذیرفته اند که کشورمان به تحقیقات و فعالیت هسته ای و حتی تجارت آن همت گمارند و تمام قطعنامه های ظالمانه صادره علیه ایران نیز لغو و به تاریخ بپیوندد.
استاندار قزوین رمز پیروزی و اقتدار همیشگی ایران اسلامی را در پیروی از ولایت فقیه دانست و افزود: برای آنکه ما حول محور توحید بوده و از مسیر ولایت خارج نشویم باید به ریسمان الهی تمسک جوییم.
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین نیز در ادامه این مراسم با گرامیداشت یاد شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی، از دانش آموزان خواست با رعایت موازین اسلامی، اخلاقی و تحصیل علم، راه این شهدا را ادامه دهند تا نظام جمهوری اسلامی بدست این آینده سازان در عالی ترین نقطه پیشرفت قرار گیرد.
سالار قاسمی افزود: نواخته شدن زنگ انقلاب به ما یادآوری می کند که نسل جوان و آینده ساز ایران اسلامی با وجود اینکه دوران انقلاب شکوهمند اسلامی را درک نکرده اند، اما همواره پای آرمان های امام خمینی(ره) ایستاده اند.
وی اضافه کرد: پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تداوم آن مرهون مجاهدت رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و نیز رهبری هوشمندانه رهبر معظم انقلاب و حضور پرشور ملت ایران بوده و هست.
قاسمی ادامه داد: با گذشت سی و هفت سال از پیروزی انقلاب اسلامی همواره دشمنان این ملت در تلاش هستند که با بهره گیری از تکنیک های تبلیغاتی، مردمی بودن انقلاب اسلامی را ضعیف نشان دهند، اما حضور همیشگی آحاد مردم در صحنه های سیاسی و اجتماعی، مهر باطل بر دسیسه ها و توطئه های آنها زده است.
وی با اشاره به دستاوردهای دولت تدبیر و امید در مذاکرات گفت: هوشمندی و عمل به فرمایشات معظم له موجب فرجام شیرین برجام با تدبیر دولتمردان شد و ملت ایران پیروز نهایی میدان شدند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین با اشاره به دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی در سی و هفت سال گذشته افزود: هیچ مانعی نباید ما را در رسیدن به اهداف والای انقلاب اسلامی بازدارد.
۷۳۸۸/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار