۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 1210 | تاریخ انتشار: ۱۷:۳۵:۰۱ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – سارقان حرفه ای محتویات داخل خودرو در قزوین دستگیر شدند

قزوین روز :

سارقان حرفه ای محتویات داخل خودرو در قزوین دستگیر شدند

قزوین – ایرنا – فرمانده انتظامی قزوین از دستگیری سه سارق حرفه ای محتویات داخل خودرو در این شهرستان خبر داد و گفت: پلیس در این رابطه موفق به کشف ۱۶ فقره سرقت شد.

81953485-70502393.jpg

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی ناجا، سرهنگ رضا اکبری خاطرنشان کرد: سارقان یاد شده توسط ماموران کلانتری های ۱۱ مدرس و ۱۳ باهنر دستگیر و متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شدند.
این مسوول انتظامی از شهروندان خواست تا ضمن عمل به توصیه های پلیس در حفظ و نگهداری اموال خود، در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.
رییس پلیس راه استان قزوین نیز از توقیف یک دستگاه کامیون بنز با ۷۰ میلیون ریال خلافی پرداخت نشده در جاده قزوین – همدان خبر داد و گفت: کامیون یاد شده دارای ۱۲۴ فقره تخلف از جمله سبقت ممنوع، رعایت نکردن در مقررات حمل بار، انحراف به چپ و استفاده نکردن از کمربند ایمنی بوده است.
سرهنگ بهرام زینلی اضافه کرد: در راستای اجرای ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلف های رانندگی، عوامل گشت پلیس راه این کامیون را برای ادامه مراحل قانونی به پارکینگ انتقال دادند.
همچنین فرمانده انتظامی تاکستان از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف ۹ راس دام بدون مجوز دامپزشکی در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ محمدقاسم طرهانی یادآور شد: ماموران انتظامی تاکستان با توقف این کامیون حامل دام زنده در جاده قزوین – همدان موفق به کشف ۹ راس گوساله قاچاق شدند.
وی با اشاره به تحویل احشام کشف شده به اداره دامپزشکی تاکستان اضافه کرد: ارزش دام های کشف شده ۴۵۰ میلیون ریال بوده است.
۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار