۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 1007 | تاریخ انتشار: ۱۷:۲۲:۴۴ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – سارقان مسلح طلافروشی در قزوین دستگیر شدند

قزوین روز :

سارقان مسلح طلافروشی در قزوین دستگیر شدند

قزوین – ایرنا – فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری دو سارق مسلح طلافروشی یکی از بخش های شهرستان بویین زهرا خبر داد.

81933246-70467255.jpg

به گزارش ایرنا سردار مهدی محمودی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در پی سرقت مسلحانه از طلافروشی در یکی از بخش های شهرستان بویین زهرا که آذر ماه سال جاری روی داد، موضوع با تشکیل کارگروه تخصصی در دستور کار نیروی انتظامی قرار گرفت.
وی اظهارکرد: در بررسی های اولیه مشخص شد دو سارق مسلح ضمن پوشش چهره خود و با استفاده از سلاح گرم در تاریکی هوا، با شکستن شیشه های مغازه به سرقت یک کیلوگرم طلا اقدام می کنند.
سردار محمودی با اشاره به اینکه هیچ اطلاعات و سرنخی از سارقان مسلح با وجود مجهز بودن مغازه به دوربین های مدار بسته در اختیار پلیس نبود، یادآور شد: عوامل انتظامی پس از تحقیقات و بازجویی های فنی و استفاده از شگردهای خاص، با هماهنگی مقام قضایی سرانجام سارقان سابقه دار و حرفه ای را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به اینکه سارقان مسلح دستگیر شده دارای سوابق متعدد کیفری در زمینه اعتیاد و سرقت بودند، افزود: پلیس در این رابطه موفق به شناسایی چهار مالخر در خارج از استان شد که با تبدیل طلاهای سرقتی به شمش، قصد فروش آن را داشتند.
به گفته این مسوول انتظامی، از سارقان دو قبضه تپانچه و یک عدد افشانه اشک آور به همراه دو قبضه چاقو کشف شد.
سردار محمودی ادامه داد: با توجه به دغدغه پلیس استان برای ایجاد نظم و امنیت عمومی، نیروی انتظامی با تمام توان و قدرت خود اجازه هیچگونه هنجارشکنی و فرصت جولان را به مخلان امنیت جامعه نداده و در صورت مشاهده به چنین اقدام هایی، با شدت برخورد خواهد کرد.
۸۰۵۴/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار