۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 260 | تاریخ انتشار: ۱۶:۳۷:۴۹ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – سامانه هوشمند سهبا نواقص برگزاری انتخابات را به مجریان منعکس می کند

قزوین روز :

سامانه هوشمند سهبا نواقص برگزاری انتخابات را به مجریان منعکس می کند

قزوین-ایرنا – رییس هیأت بازرسی انتخابات استان گفت: در صورت هرگونه نقص و ایراد در مراحل برگزاری انتخابات، سامانه سهبا موارد لازم را به مجریان به ویژه فرمانداران جهت رفع مشکل منعکس می کند.

81948026-70492387.jpg

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری منوچهر حبیبی افزود: سامانه سهبا، سامانه هوشمند بازرسی انتخابات کشور است که به صورت برخط و آنلاین مراحل مختلف برگزاری انتخابات را از شروع تا پایان رای گیری و با استفاده از ارتباط سامانه ای که بین بازرس، سربازرس، بازرسان شهرستان، استان، فرمانداران و ستاد انتخابات کشور وجود دارد کنترل می کند.
وی افزود: در صورت هرگونه نقص و ایراد در مراحل برگزاری انتخابات، این سامانه موارد لازم را به مجریان به ویژه فرمانداران جهت رفع مشکل، منعکس می کند.
رئیس هیات بازرسی انتخابات استان ادامه داد: سامانه هوشمند سهبا به مسئولان بازرسی امکان می دهد که از آخرین تحولات انتخاباتی به صورت آنلاین مطلع بوده و نسبت به پایش و کنترل های نظارتی خود اقدام کنند.
حبیبی ادامه داد: در حال حاضر ستاد استانی به همراه شش ستاد شهرستانی هیأت های بازرسی تشکیل شده و آموزش های لازم در حال انجام است و هیات های بازرسی شهرستانی نیز در حال انتخاب بازرس و سربازرس خود هستند.
وی هدف از بازرسی و کنترل روند انتخابات را آرامش و اطمینان بخشی به آحاد جامعه توصیف کرد و افزود: ایجاد آرامش و امنیت در برگزاری انتخابات یکی از ملزومات انتخابات سالم است و نامزدهای انتخاباتی نیز از هرگونه تبلیغات زودهنگام پرهیز کنند.
رئیس هیات بازرسی انتخابات استان نسبت به تبلیغات زودهنگام توسط برخی نامزدها هشدار داد و گفت: این موارد به طور کامل رصد و کنترل می شود و گزارش های لازم تهیه و در اختیار مراجع ذیربط از جمله ستاد بازرسی انتخابات کشور و فرمانداران قرار می گیرد.
حبیبی تاکید کرد: رعایت اخلاق انتخاباتی و اصل قانون به عنوان مهمترین و اصلی ترین توصیه ای است که هیأت بازرسی انتخابات به کاندیداها دارند.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در هفتم اسفند ماه برگزار خواهد شد.
۶۱۰۱/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار