۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

طرز تهیه کیک بستنی ساده

طرز تهیه کباب لم چاپس

طرز تهیه دسر sundea (امریکایی)

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 134 | تاریخ انتشار: ۱۶:۲۸:۲۹ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – سرپرست فرمانداری: ساختمان دانشگاه پیام نور آبیک باید از استیجاری بودن خارج شود

قزوین روز :

سرپرست فرمانداری: ساختمان دانشگاه پیام نور آبیک باید از استیجاری بودن خارج شود

قزوین-ایرنا- سرپرست فرمانداری آبیک گفت: وضعیت دانشگاه پیام نور واحد شهرستان آبیک باید پیگیری و مشکل استیجاری بودن هشت ساله این دانشگاه حل شود.

81935845-70471368.jpg

به گزارش روابط عمومی استانداری که روز سه شنبه به ایرنا نمابر شده است، علی رحمانی در دیدار با رئیس دانشگاه پیام نور واحد شهرستان آبیک گفت: در برخی از شهرستان های استان قزوین مانند بوئین زهرا، الوند و قزوین دانشگاه های پیام نور دارای ساختمان مستقل هستند ولی دانشگاه پیام نور واحد آبیک با یک ساختمان استیجاری همچنان در حد واحد باقی مانده است.
این مسئول با اشاره به تعیین زمین برای دانشگاه پیام نور واحد آبیک در قطعه ۱۷ و ۱۸ شهرک دانشگاهی اندیشه، خاطرنشان کرد: از مسئولان دانشگاه پیام نور واحد شهرستان آبیک درخواست می شود از سوی مسئولان مسکن و شهرسازی استان قزوین پیگیر تحویل قطعی زمین این دانشگاه باشند، هرچند در این رابطه پیگیری لازم از سوی فرمانداری با استانداری قزوین صورت می گیرد.
سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک بر تنظیم قرارداد اجاره دانشگاه پیام نور واحد این شهرستان با اداره آموزش و پرورش برای ادامه فعالیت دانشگاه تأکید کرد و افزود: در نشستی با مسئولان دانشگاه پیام نور استان قزوین، وضعیت دانشگاه پیام نور این شهرستان مورد بررسی قرار گرفته و اگر نتیجه لازم کسب نشود با مسئولان دانشگاه پیام نور کشور رایزنی لازم صورت می گیرد.
رحمانی اضافه کرد: از مسئولان دانشگاه پیام نور واحد شهرستان آبیک درخواست می شود نسبت به اخذ مجوز در رشته های جدید در این دانشگاه به ویژه رشته های تکمیلی و رشته های فنی و مهندسی، حسابداری و علوم رایانه در سطح کارشناسی ارشد اقدام کنند تا در دفترچه آزمون سال آینده به تعداد رشته های این دانشگاه افزوده شود.
وی خاطرنشان کرد: دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی موجود در شهرستان آبیک می توانند از ظرفیت یکدیگر به شکل احسن در ارائه خدمات به دانشجویان و دیگر مسائل دانشگاهی و فرهنگی استفاده کنند.
وی، دانشگاه را پایه و اساس توسعه جامعه خواند و افزود: وجود هر دانشگاهی در شهرستان آبیک لازم و مطلوب است و نباید فراموش کرد که جوانان نیز به دنبال تحصیل در رشته های به روز، ثروت آفرین و جوان پسند هستند.
۶۱۰۱/ ۳۰۱۳

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار