۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 1011 | تاریخ انتشار: ۱۷:۲۲:۵۳ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – شبکه های اجتماعی بهترین بستر برای ارتقای آگاهی های مردم در خصوص اعتیاد است

قزوین روز :

معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی قزوین

شبکه های اجتماعی بهترین بستر برای ارتقای آگاهی های مردم در خصوص اعتیاد است

قزوین- ایرنا- معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان قزوین، شبکه های اجتماعی را بهترین بستر و ابزار برای ارتقای آگاهی های مردم به ویژه جوانان در خصوص اعتیاد دانست.

81933268-70467209.jpg

به گزارش ایرنا، دکتر محمدحسن نادری روز یکشنبه در هفتمین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد استان اظهارکرد: طرح پیشگیری از گرایش و شیوع مصرف مواد مخدر با بهره گیری از ظرفیت های مجازی برای ارتقای سطح آگاهی گروه های هدف به ویژه جوانان و دانشجویان انجام می شود.
وی در خصوص اهداف این طرح گفت: این طرح در صدد استفاده صحیح از شبکه های مجازی و فضای گسترده مجازی در راستای پیشگیری از وقوع جرایم و آسیب های ناشی از مواد مخدر است.
نادری اضافه کرد: ما باید سطح آگاهی جامعه و توانمندی کاربران را در استفاده از فضای مجازی بالا ببریم و به جای نگاه خوشبینانه و بد بینانه، نگاه متعادلی به این مقوله داشته و بدانیم که استفاده مطلوب از این فضا را چطور باید افزایش بدهیم.
وی در خصوص چگونگی اجرای طرح گفت: با گردآوری مطالب، تولید محتوا، یک کانال طراحی شده که پس از عضو گیری به بارگذاری مطالب خواهد پرداخت.
معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان قزوین اظهارکرد: موضوعاتی که متناسب با ذائقه جوانان ارایه شود، مورد پذیرش مخاطبان قرار خواهد گرفت، بنابراین در حوزه مواد مخدر نیز، تشکیل باشگاه هایی از جوانان و نوجوان که گاهی آسیب دیده و ترک اعتیاد کرده اند، جهت انجام برنامه های پیشگیرانه می تواند موثر واقع شود.
۷۳۸۹/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار