- تهران من - http://hometehran.com -

ایرنا – شماره پیامکی سهبا برای دریافت گزارش های مردمی در انتخابات اعلام شد

Cloob

دبیر هیات بازرسی انتخابات استان قزوین

شماره پیامکی سهبا برای دریافت گزارش های مردمی در انتخابات اعلام شد

قزوین – ایرنا – دبیر هیات بازرسی انتخابات استان قزوین از راه اندازی سامانه پیامکی سهبا برای ارسال و دریافت گزارش های مردمی در انتخابات هفتم اسفند ماه خبر داد.

81972499-70537538.jpg

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری قزوین، حمزه محمدی افزود: براساس تصمیم هیات مرکزی بازرسی انتخابات کشور، برای اجرای فاز یک سامانه هوشمند بازرسی انتخابات وزارت کشور (سهبا) به هر یک از شهرستان های کشور یک شماره پیامک برای ارسال و دریافت گزارش های مردمی اختصاص داده شده است.
وی اضافه کرد: اختصاص شماره های پیامکی به هر شهرستان با رویکرد ‘هر شهروند یک بازرس’ صورت گرفته تا مردم بتوانند گزارش ها و دیدگاه های خود پیرامون نحوه برگزاری انتخابات در شهرستان های خود را با هیات بازرسی انتخابات اعلام کنند.
دبیر هیات بازرسی انتخابات استان قزوین خاطرنشان کرد: در همین راستا شش شماره پیامکی برای شهرستان های این استان اختصاص یافته است.
محمدی ادامه داد: شماره ۳۰۰۰۶۱۲ برای قزوین، شماره ۳۰۰۰۶۱۳ آوج، شماره ۳۰۰۰۶۱۴ البرز، شماره ۳۰۰۰۶۱۵ آبیک، شماره ۳۰۰۰۶۱۶ بویین زهرا و شماره ۳۰۰۰۶۱۷ نیز برای شهرستان تاکستان اختصاص یافته است.
مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات استانداری قزوین یادآور شد: از مسوولان و دست اندرکاران برگزاری انتخابات و رسانه های جمعی انتظار داریم شماره های پیامکی را به اطلاع مردم رسانده تا آنان با استفاده از این سامانه بتوانند در مواقع لازم اخبار و گزارش های مربوط به حوزه انتخاباتی خود را به اطلاع مسوولان، مجریان و بازرسان انتخابات برسانند.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری هفتم اسفندماه برگزار خواهد شد.
۶۱۰۱/۸۰۵۴