۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 51 | تاریخ انتشار: ۱۶:۲۲:۲۰ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – شورای نگهبان در بررسی صلاحیت ها با دید بازتری عمل کند

قزوین روز :

معاون سیاسی امنیتی استاندار

شورای نگهبان در بررسی صلاحیت ها با دید بازتری عمل کند

قزوین – ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی استاندار قزوین: امیدواریم شورای نگهبان در بررسی صلاحیت ها و رسیدگی به شکایات رد صلاحیت شدگان، با دید بازتری عمل کند تا ایده مقام معظم رهبری در خصوص مشارکت حداکثری محقق شود.

81926809-70456350.jpg

به گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری، ایوب رحیمی در جلسه ارتقای امنیت اجتماعی و فرهنگی استان ضمن تبریک موفقیت در برجام به تمام ملت ایران، افزود: دشمن نمی خواهد مردم حضوری فعال و حداکثری در انتخابات داشته باشند بنابراین باید آگاه باشیم و اجازه ندهیم دشمنان این نظام به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.
وی اظهارکرد: به یقین دلسوزان نظام به این معنا دقت دارند باید همگی تلاش کنیم تا همه آحاد مردم در پای صندوق های رای حاضر شوند و بتوانیم حضور فعال و پر رنگ مردم در عرصه انتخابات را رقم بزنیم.
رحیمی اضافه کرد: انتخابات یکی از مسائل بسیار بزرگ و اساسی است که دشمنان این نظام به آن چشم دوخته اند تا از این ناحیه به نظام و ملت ایران ضربه بزنند و شیرینی موفقیت برجام را در کام ملت ایران تلخ کنند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین به کاندیداها توصیه کرد با سخنرانی های خود در بین جامعه به ویژه نسل جوان نشاط و امیدآفرینی و کنند تا مردم نسبت به آینده امیدوار شوند.
رحیمی بیان کرد: به تمام کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی گوشزد می کنیم از طرح سخنانی که موجبات یأس و ناامیدی را در بین مردم جامعه فراهم می آورد خودداری کنند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین با تأکید بر لزوم در نظر گرفتن و رعایت خطوط قرمز نظام در تبلیغات انتخاباتی از سوی کاندیداها افزود: کاندیداها در برخی از مواردی که جزو وظایف آن ها نیست، وارد نشوند و مردم را متوقع نکنند، چون عدم توانایی در تحقق وعده ها موجب بی اعتمادی مردم می شود.
رحیمی یادآور شد: از رسانه ها نیز انتظار می رود تلاش کنند با رعایت قوانین و خط قرمزها مردم را برای حضور حداکثری در عرصه انتخابات تشویق کنند.
پس از اعلام نتایج صلاحیت ها توسط هیاتهای نظارت استان از مجموع ۱۵۳ داوطلب ثبت نام شده در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سه حوزه انتخابیه استان قزوین ۶۱ نفر تایید، ۴۰ نفر رد صلاحیت، ۴۶ نفر عدم احراز صلاحیت شده و شش نفر نیز انصراف داده اند و در این مرحله حدود ۴۰/۲ درصد تایید و ۵۶/۲ درصد عدم احراز یا رد صلاحیت شده و ۳/۹ درصد نیز انصراف دادند.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی همزمان با پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفند ماه امسال برگزار می شود.
۶۱۰۱/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار