۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 1263 | تاریخ انتشار: ۱۷:۳۷:۴۹ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – طرح های عمرانی زمینه اشتغال در روستاها را فراهم می آورد

قزوین روز :

فرماندار البرز

طرح های عمرانی زمینه اشتغال در روستاها را فراهم می آورد

قزوین – ایرنا – سرپرست فرماندار البرز بهره برداری از طرح های عمرانی را زمینه ساز اشتغال در روستاها دانست و گفت: با فراهم آوردن بستر طرح های عمرانی، خدماتی و کشاورزی شاهد برقراری اشتغال پایدار در روستاهای خود خواهیم بود.

81957717-70510252.jpg

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری البرز، رضا عسگری روز چهارشنبه در حاشیه بهره برداری نمادین از ۳۰ طرح عمرانی در بخش های مرکزی و محمدیه این شهرستان افزود: طرح های مورد افتتاح در حوزه عمران روستایی شامل جدول گذاری معابر، اجرا سنگفرش، آسفالت و زیرسازی بوده است.
وی ادامه داد: برای بهره برداری از این تعداد طرح ۲۶ میلیارد و ۲۳۰ میلیون ریال در بخش محمدیه و پنج میلیارد و ۸۶۰ میلیون ریال اعتبار در بخش مرکزی البرز هزینه شده است.
به گفته فرماندار البرز، روستاهای حسن آباد، کمال آباد و کوچار در بخش مرکزی و شترک، حصار خروان، باورس و ورس در بخش محمدیه بهره مند از طرح های مورد بهره برداری بوده اند.
عسگری در ادامه به بهبود وضعیت روستاها پس از پیروزی انقلاب اسلامی در حوزه های زیربنایی و بهداشت اشاره و خاطرنشان کرد: امیدواریم با توجه به ظرفیت های برقراری اشتغال و رونق اقتصادی روستاها از این پس شاهد حضور گسترده بخش خصوصی در حوزه های مختلف عمرانی، خدماتی، کشاورزی و اقتصادی باشیم.
۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار