۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 180 | تاریخ انتشار: ۱۶:۳۱:۰۷ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – طرح های قابل افتتاح دستگاه ها در دهه فجر احصا و جمع بندی شده است

قزوین روز :

دبیر شورای اطلاع رسانی استان

طرح های قابل افتتاح دستگاه ها در دهه فجر احصا و جمع بندی شده است

قزوین-ایرنا- دبیر شورای اطلاع رسانی استان گفت: تمامی طرح های قابل افتتاح دستگاه ها احصا و جمع بندی شده است که براساس برنامه زمان بندی در ایام دهه فجر با حضور مسئولان به بهره برداری خواهند رسید.

81941943-70481344.jpg

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری، نصرت الله علیرضایی در جلسه ستاد دهه فجر استان که با حضور مسئولان و روسای کمیته های ستاد در دفتر حجت الاسلام والمسلمین عابدینی نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، افزود: کمیته سازمان ها و نهادها در راستای پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی و بزرگداشت دهه فجر فعالیت ها و اقدامات مختلفی را انجام و یا پیش بینی کرده است.
وی اظهارکرد: با وجود شرایط سخت اقتصادی و کمبود اعتبارات دولت، طرح های خوبی از نظر کمی و کیفی در دهه فجر امسال افتتاح و به بهره برداری می رسد که در مقایسه با گذشته روند رو به رشدی را نشان می دهد.
مدیرکل روابط عمومی استانداری با اشاره به برنامه سفرهای شهرستانی استاندار گفت: در ایام الله دهه فجر با برنامه ریزی و هماهنگی های صورت گرفته با فرمانداران، استاندار به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان ها حضور خواهد یافت و علاوه بر افتتاح چند پروژه، به تشریح و تبیین سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید اقدام خواهد کرد.
علیرضایی گفت: با مدیران دستگاه های اجرایی نیز به منظور فضاسازی و آذین بندی سازمان، استفاده از کلمات قصار امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری درخصوص دهه فجر در سربرگ اداری، برگزاری مراسم جشن با حضور مدیران و کارکنان و تجلیل از کارکنان ایثارگر دوران انقلاب اسلامی مکاتبات لازم صورت گرفته است.
مسئول کمیته نهادها و سازمان های ستاد دهه فجر استان بیان داشت: با توجه به نزدیکی ایام انتخابات و به منظور رعایت بی طرفی و فراهم کردن شرایط عادلانه برای همه نامزدهای انتخاباتی، به تمامی فرمانداران تاکید شده که در برنامه ها و مراسم دهه فجر از این اشخاص به عنوان سخنران یا مدعو جهت حضور در برنامه ها پرهیز شود.
علیرضایی در پایان با تاکید بر اینکه دهه فجر متعلق به همه ملت ایران است و نباید کسی را از نشستن بر این سفره محروم کرد خاطرنشان کرد: دهه فجر نباید به گروه و جریان خاصی محدود شود، بلکه باید همه نیروها و جریان های درون نظام را در خود جذب کند تا جذب حداکثری مورد تاکید مقام معظم رهبری محقق شود.
وی افزود: از آسیب های برگزاری مراسم دهه فجر در سنوات گذشته، حضور کمرنگ جوانان در این مراسم است که با جامع نگری و توام با اخلاق مداری و توجه به اصل جذب حداکثری مورد تاکید رهبری باید چاره اندیشی شود.
۶۱۰۱/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار