بیانیه فدراسیون جانبازان و معلولین در حمایت از حکم وزارت ورزش

اجاره‌بها افزایش می‌یابد

درخواست مربی بدنساز استقلال از مسئولان باشگاه

شکستن دست و پای دوهزار نفر برای دیه

واکنش فیفا به محرومیت شجاعی و حاج صفی از تیم ملی

فرمانده نیروی زمینی سپاه وعده انتقام داد

خالقی‌فر: پرسپولیس خیلی راحت قهرمان می‌شود

جدال قلعه نویی و جلالی برنده نداشت

ضرورت گریزناپذیر عصر پرماجرای امروز به‌روایت رئیس ستادکل نیروهای‌مسلح

اتفاقی عجیب در حاشیه دیدار امروز استقلال و تراکتورسازی

فرشاد احمدزاده برادر علی انصاریان شد

محمدعلی نجفی، را بیشتر بشناسید

کد خبر: 650 | تاریخ انتشار: ۱۷:۰۴:۰۶ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – طرح های نیمه تمام کشاورزی قزوین برای تکمیل به ۱۵هزار میلیارد ریال اعتبار نیازمندند

قزوین روز :

طرح های نیمه تمام کشاورزی قزوین برای تکمیل به ۱۵هزار میلیارد ریال اعتبار نیازمندند

قزوین-ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی قزوین، تعداد طرح های نیمه تمام این بخش در استان را ۹۷۷ طرح خواند و گفت: برای تکمیل این تعداد طرح به ۱۵ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

81943627-70484176.jpg

به گزارش ایرنا، نیاز علی ابراهیمی پاک یکشنبه شب در نشست استاندار با مدیران تشکل های کشاورزی استان قزوین افزود: اگر بتوان با تزریق اعتبارات مورد نیاز شاهد تکمیل این طرح ها که از ۱۰ تا ۹۰ درصد دارای پیشرفت فیزیکی هستند بود، فرصت های شغلی در بخش کشاورزی استان تا دو برابر افزایش پیدا می کند.
وی با بیان اینکه طرح های نیمه تمام کشاورزی قزوین می توانند ۱۵ هزار شغل جدید را به ارمغان بیاورند، افزود: در حال حاضر بخش های مختلف کشاورزی استان با نیمی از ظرفیت خود به فعالیت می پردازند در حالی که می توان با فعال کردن سایر ظرفیت های معطل مانده این بخش، رونق زیادی را به اقتصاد قزوین بخشید.
ابراهیمی پاک، بخش کشاورزی قزوین را مستعد جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی دانست و اظهار داشت: در این رابطه می توان از فرصت سفر هیات های تجاری و سرمایه گذار به استان استفاده کرد.
وی در پایان گفت: با توجه به استعدادهای قزوین در کشاورزی، می توانیم با الگوگیری از برخی کشورهای خارجی و جذب سرمایه گذاری های بخش خصوصی نسبت به ایجاد منطقه آزاد کشاورزی در استان اقدام کنیم.
سرپرست شعب بانک کشاورزی قزوین نیز در این نشست از ارائه چهار هزار و ۶۴۰ میلیارد ریال تسهیلات به کشاورزان استان از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه خبر داد و گفت: این تسهیلات در راستای حمایت از تولیدکنندگان بخش کشاورزی و تامین نقدینگی و حل مشکلات مالی آنها ارائه شده است.
موسی رمرودی یادآور شد: در سال جاری ۲۱ هزار فعال بخش کشاورزی در استان قزوین از تسهیلات اعتباری این بانک استفاده کرده اند.
وی همچنین گفت: امسال یکهزار و ۱۵۱ میلیارد ریال تسهیلات به منظور توسعه و نوسازی تجهیزات کشاورزی و اجرای طرح های نوین آبیاری به کشاورزان استان از سوی این بانک اختصاص یافته است.
۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار