۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 1276 | تاریخ انتشار: ۱۷:۳۸:۲۸ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – طنین ندای الله اکبر و نورافشانی آسمان قزوین در شب ۲۲ بهمن

قزوین روز :

طنین ندای الله اکبر و نورافشانی آسمان قزوین در شب ۲۲ بهمن

قزوین – ایرنا- همزمان با سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی طنین ندای الله اکبر و نور افشانی آسمان قزوین در شب ۲۲ بهمن ماه به همت شهرداری، سپاه صاحب الامر (عج) و لشگر ۱۶ زرهی قزوین با حضور گسترده مردم برگزار شد.

81959054-70512607.jpg

به گزارش ایرنا، مردم همیشه در صحنه و انقلابی استان قزوین همزمان باسراسر کشور در ساعت ۲۱ بر فراز بام ها و در خیابان ها با فریادهای الله اکبر فضای شهر را عطرآگین و آکنده از شور و شعور انقلابی کردند.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین در حاشیه این مراسم ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت:در شب ۲۲ بهمن ماه مراسم نورافشانی با حضور گسترده شهروندان قزوینی در میدان سید حسن نصرالله و بوستان شقایق توسط قرارگاه عملیاتی لشگر ۱۶زرهی ارتش جمهوری اسلامی و تیپ ۱۱۶ شهید صفوی و این سازمان برگزار شد.
داریوش قنبری، هدف از برگزاری این مراسم همزمان با سراسر کشور را بالا بردن روحیه نشاط و شادی در بین آحاد مردم عنوان کرد
و افزود: ارتقای میزان مشارکت و همراهی با دیگر سازمان ها در برپایی جشن پیروزی انقلاب اسلامی از دیگر اهداف نور افشانی است.
وی اظهار داشت: به همین مناسبت ۳۰۰ عدد پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از سوی سازمان زیباسازی به معاونت ها، مناطق و سازمانهای شهرداری اهداء شد.
قاسمی با اشاره به اقدامات این سازمان در این ایام افزود: چهار سازه نوری مرتبط با دهه فجر بر روی تقاطع های غیر همسسطح و آذین بندی و نور پردازی میادین دفاع مقدس، میدان اول و دوم کوثر، میدان تهران قدیم، سرداران، میدان ازادی، میدان ارتش و میدان عارف نصب شد.
وی به خرید و نصب بیش از ینج هزار متر ریسه رنگی در خیابانهای سپه، تهران قدیم، منتظری، امام خمینی (ره) و طالقانی که از مسیرهای پرتردد و شهر می باشند، اشاره و اضافه کرد: همچنین پرچم کلیه پایه پرچمهای سطح شهر به تعداد ۴۳۶ مورد در میادین و تقاطعهای غیر همسطح و میدان نصر با پرچم های نظام مقدس جمهوری اسلامی تعویض شد.
مدیر عامل سازمان زیباسازی ادامه داد: طراحی، چاپ و نصب بیش از ۵۰۰ متر مربع بنر در سطح شهر بر روی ابزارهای تبلیغاتی نیزاز دیگر اقدامات ان سازمان در راستای گرامیداشت دهه مبارک فجر می باشد.
۶۱۲۸/۷۳۸۹

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار