۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 1170 | تاریخ انتشار: ۱۷:۳۲:۲۶ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – عامل هتک حرمت در شبکه اجتماعی تلگرام دستگیر شد

قزوین روز :

عامل هتک حرمت در شبکه اجتماعی تلگرام دستگیر شد

قزوین – ایرنا – رییس پلیس فتا استان قزوین از دستگیری عامل هتک حرمت در شبکه اجتماعی تلگرام در استان قزوین خبر داد.

81949292-70494738.jpg

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی ناجا، سرهنگ فخرالدین توکلی افزود: به دنبال شکایت یکی از شهروندان مبنی بر درج مطالب غیراخلاقی و توهین آمیز بر علیه وی در شبکه اجتماعی تلگرام، موضوع در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه ماموران با انجام بررسی های فنی و تحقیق گسترده فردی را در این ارتباط دستگیر کردند، خاطرنشان کرد: متهم فردی ۲۲ ساله و یکی از اقوام نزدیک شاکی بوده است.
رییس پلیس فتا استان قزوین ادامه داد: در بررسی های پلیس، متهم ابتدا منکر بزه انتسابی بود اما سرانجام به جرم خود اعتراف و انگیزه خود را انتقام جویی از شاکی اعلام کرد.
سرهنگ توکلی با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی استان شد، اضافه کرد: افرادی که در فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی اقدام به هتک حرمت و حیثیت افراد و نشر اکاذیب کننده هشدار داده می شود که براساس ماده ۱۷ قانون جرایم رایانه ای و با اثبات عمل مجرمانه، دستگیر و تحویل مقام قضایی می شوند.
فرمانده انتظامی بویین زهرا نیز از دستگیری دو سارق پسته و یک مالخر در این شهرستان خبر داد و گفت: پلیس آگاهی بویین زهرا با دریافت گزارشی مبنی بر سرقت ۴۰۰ کیلوگرم پسته از فردی، موضوع را در دستور کار خود قرار داد.
سرهنگ سهراب خسروی ادامه داد: ماموران با انجام کار اطلاعاتی و پلیسی و با استفاده از منابع مردمی سارقان را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی آنان را در مخفیگاهشان دستگیرکردند.
فرمانده انتظامی شهرستان بویین زهرا یادآور شد: در بازجویی فنی پلیس، سارقان دستگیر شده علاوه بر سرقت ۴۰۰ کیلو گرم پسته به یک فقره سرقت پسته دیگر به مقدار ۱۲۰ کیلوگرم نیز اعتراف کردند.
سرهنگ خسروی با اشاره به دستگیری یک مالخر در این رابطه، افزود: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده و معرفی به مراجع قضایی با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.
رییس پلیس راه استان قزوین نیز از توقیف یک دستگاه سواری پراید با ۳۵ میلیون و ۸۵۰ هزار ریال خلافی پرداخت نشده خبر داد و گفت: این خودرو توسط عوامل پلیس در جاده قزوین – همدان متوقف و به پارکینگ هدایت شد.
سرهنگ بهرام زینلی افزود: در بررسی از سوابق این خودرو ۱۰۶ فقره تخلف رانندگی در سوابق آن از جمله سرعت و سبقت غیرمجاز و عبور از محل ممنوع درج شده است.
این مسوول انتظامی هدف پلیس از اعمال قانون را توجه رانندگان به قوانین و مقررات رانندگی اعلام و خاطرنشان کرد: رانندگان با رعایت قوانین رانندگی الگوی مناسبی برای فرزندان خود و دیگران می توانند باشند.
۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار