۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: اسپانیول ۰ – خیرونا ۱

خلاصه بازی: لاتزیو ۱ – تورینو ۳

۳۰۲ Found

پیروزی تیم های میهمان در آخرین دیدار های فوتبال باشگاهی در اروپا

مسئولان تیم رئال مادرید با نماینده کوین دِبروین تماس گرفتند

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

۳۰۲ Found

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

صفحه نخست روزنامه های ورزشی سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶

کد خبر: 2039 | تاریخ انتشار: ۱۸:۲۸:۵۳ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – فرماندار البرز: ورزش زمینه بروز استعداد و درک توانایی هاست

قزوین روز :

فرماندار البرز: ورزش زمینه بروز استعداد و درک توانایی هاست

قزوین – ایرنا – سرپرست فرمانداری شهرستان البرز ورزش را زمینه بروز استعداد و درک توانایی ها دانست و گفت: در حوزه جوانان باید توجه ویژه ای به الگوسازی های مناسب داشته باشیم.

81943745-70484406.jpg

به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری البرز، رضا عسگری در نشست با مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین اظهار کرد: با بهره جستن در مولفه ورزش می توان گام ها اساسی و مهمی را در حوزه الگوسازی جوانان برداشت.
وی با اشاره به بهره مندی این شهرستان از داشتن جمعیت جوان و نقش خانواده ها در نهادینه نمودن ورزش، یادآور شد: استمرار و دستیابی به سکوهای قهرمانی و بین المللی در سایه توجه به توسعه زیرساخت های ورزش تا زمانی خواهد بود که فرهنگ ورزش عمومی در بین خانواده ها گسترش یابد.
به گفته عسگری، بدون شک هرچه در امر ورزش سرمایه گذاری کنیم از هزینه در سایر حوزه های از جمله بهداشت و درمان کاسته می شود.
فرماندار البرز با اشاره به فرابخشی بودن حوزه ورزش و جوانان، اضافه کرد: آینده ایران اسلامی در دست نسل جوان است و از این رو باید به این قشر از جامعه نگاه ویژه ای داشته باشیم.
این مسوول در ادامه به کسب عنوان های مختلف ورزشی توسط نوجوانان و جوانان این شهرستان از جمله بانوان اشاره و خاطرنشان کرد: نباید از نقش موثر بانوان در تمامی ابعاد از جمله نقش مادر بودن غافل شد و اگر بتوانیم مادرانی ورزشکار تربیت کنیم به طور قطع شاهد خانواده های ورزشکار، سالم، تندرست و با نشاطی در جامعه خواهیم بود.
۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار