۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 349 | تاریخ انتشار: ۱۶:۴۱:۱۰ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – فرماندار تاکستان: حماسه ۱۹ بهمن ۵۷ در تاریخ قزوین جاودانه است

قزوین روز :

فرماندار تاکستان: حماسه ۱۹ بهمن ۵۷ در تاریخ قزوین جاودانه است

قزوین ـ ایرناـ فرماندار تاکستان گفت: حماسه ۱۹ بهمن سال ۵۷ یادآور حضور پرشور و موثر مردم این استان در مبارزه علیه رژیم ستمشاهی است.

81954551-70504301.jpg

به گزارش ایرنا، حیدری در آیین گرامیداشت حماسه ۱۹ بهمن مردم تاکستان افزود: مردم تاکستان در ۱۹ بهمن سال ۵۷ با بستن راهها و مسیرهای ارتباطی از تردد یک تیپ نظامی رژیم پهلوی که قصد برخورد با مبارزین را داشتند، جلوگیری کردند.
وی با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، اظهارکرد: در طول این ایام ۵۲ طرح مختلف با ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسیده و یا در روزهای باقیمانده افتتاح می شود.
فرماندار تاکستان در ادامه به فعالیت های عمرانی، خدماتی دولت تدبیر و امید در تاکستان اشاره و اضافه کرد: اجرای سیستم آبیاری نوین در سطح شش هزار و ۵۰۰ هکتار و همچنین داربستی کردن سه هزار هکتار از باغ های انگور از جمله این فعالیت ها بوده است.
حیدری یادآور شد: داربستی کردن چهار هزار هکتار از باغ های انگور این شهرستان نیز در دستور کار و پیگیری قرار دارد.
وی گفت: با اقدامات عمرانی انجام شده میزان پسآب های شهر تاکستان که موجب ایجاد مشکل برای شهروندان می شد از ۱۰۰ به ۲۰ درصد کاهش یافته است.
حیدری همچنین، شناسایی و رفع تعرض و تصرف در حوزه زمین در بخش های ضیاء آباد و اسفرورین را از دیگر فعالیت های انجام شده در حوزه عمرانی در دولت تدبیر و امید یاد کرد.
شهرستان تاکستان با دو هزار و ۵۳۸ کیلومتر مربع، ۱۷۳ هزار نفر جمعیت، چهار بخش مرکزی، اسفرورین، خرمدشت و ضیا آباد، ۹ دهستان و پنج شهر و ۱۵۵ پارچه آبادی در ۳۵ کیلومتری غرب قزوین واقع شده است.
۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار