۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 268 | تاریخ انتشار: ۱۶:۳۸:۰۷ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – فرماندار: شهرستان آبیک ظرفیت بالایی برای سرمایه گذاری دارد

قزوین روز :

فرماندار: شهرستان آبیک ظرفیت بالایی برای سرمایه گذاری دارد

قزوین-ایرنا- فرماندار شهرستان آبیک گفت: سرمایه گذاری در حوزه های مختلف صنعتی، کشاورزی، تولیدی و دامداری بخشی از ظرفیت های شهرستان آبیک است.

81948116-70492541.jpg

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری، علی رحمانی روز چهارشنبه در مراسم افتتاح مجتمع خدماتی و رفاهی میثاق ایثار شهرستان آبیک به مناسبت ایام الله دهه فجر افزود: از سرمایه گذاران در این شهرستان حمایت های لازم صورت می گیرد و در این زمینه سلیقه ای عمل نمی شود.
وی اظهارکرد: برای حمایت سرمایه گذاران از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد ولی بخش خصوصی باید مجرا و مسیر قانونی برای استقرار در شهرستان آبیک را طی کنند.
رحمانی اضافه کرد: از این نکته نباید غلفت کرد که فرمانداری شهرستان در استقرار واحدهای صنعتی، محیط زیست را فدای صنعت نمی کند و سرمایه گذاری در زمینه صنایع و واحدهای صنعتی هایتک و پاک در اولویت شهرستان آبیک است.
فرماندار آبیک، احداث مجتمع خدماتی و رفاهی میثاق ایثار را از سرمایه گذاری های مطلوب در این شهرستان برشمرد و افزود: به دلیل قرار گرفتن آبیک در شاهراه اصلی احداث مجتمع خدماتی و رفاهی در ضلع شمالی آزاد راه آبیک، ضروری بود که با افتتاح آن منشا خیر و خدمات به مردم و مسافران باشیم.
رحمانی افزود: این مجتمع خدماتی و رفاهی با ۳۰ نفر اشتغالزایی، می تواند به مسافران عبوری شمال و غرب کشور خدمات رفاهی ارائه دهد.
سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک ادامه داد: امنیت امروز کشور به برکت زحمات امام خمینی (ره)، خون مطهر شهدا و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری به دست آمده است و قدر ان را باید بدانیم.
رحمانی افزود: دولت تدبیر و امید با تمام قوا و توان، مذاکرات را تداوم بخشید تا بتواند حقوق ملت ایران را حفظ کند و رفع تحریم ها را سرعت بخشد، تا کشور به آبادانی برسد.
شهرستان آبیک در ۵۵ کیلومتری شرق استان قزوین واقع شده است.
۶۱۰۱/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار