۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 150 | تاریخ انتشار: ۱۶:۲۹:۲۰ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – فرمانده یگان حفاظت زندانهای کشور بر بکارگیری نیروهای متخصص در زندانها تاکید کرد

قزوین روز :

فرمانده یگان حفاظت زندانهای کشور بر بکارگیری نیروهای متخصص در زندانها تاکید کرد

قزوین – ایرنا – فرمانده یگان حفاظت زندانهای کشور بر بکارگیری نیروهای متخصص در زندان ها و استفاده از سربازان تحصیل کرده در این یگان تاکید کرد.

81938456-70475703.jpg

به گزارش ایرنا عصر چهارشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، سرهنگ پاسدار محسن ایزدخواه در دیدار با استاندار قزوین افزود: کارکنان متخصص می توانند در اصلاح و تربیت زندانیان موثر باشند و باتوجه به متفاوت و سخت بودن کار در زندان، باید تخصص گرایی را مورد توجه قرار دهیم.
وی در ادامه بر تجهیز زندانها تاکید و اظهارکرد: باید با جذب امکانات و اعتبارات، زندانها را مجهز به تکنولوژی روز کنیم تا کنترل بیشتری نسبت به آن داشته باشیم.
سرهنگ ایزدخواه ادامه داد: بخشی از اعتبارات زندانها ملی و بخشی دیگر استانی است و باید با تلاش مدیران کل استانها و برقراری ارتباط با مسوولین استان، نسبت به رفع تنگناها اقدام شود.
استاندار قزوین نیز در این دیدار از مسوولین سازمان زندانها خواست، مشکلات خود را در شورای تامین استان مطرح تا مورد رسیدگی قرار گیرد.
فریدون همتی افزود: باید دستگاه قضایی و قضات شریف موضوع حبس زدایی را در دستور کار خود قرار دهند و تا جاییکه امکان دارد از بازداشت افرادی که قابل بخشش و تبدیل جرایم آنها به محکومیت دیگری است جلوگیری کند تا جمعیت زندانها افزایش نیابد.
وی اظهار امیدواری کرد با تدابیر و راهکارهای مناسب اندیشیده شده در این زمینه، بسیاری از مشکلات موجود مرتفع شود.
مدیرکل زندانهای استان قزوین نیز به ظرفیت زندانهای استان اشاره کرد گفت: در حال حاضر ۴۳ درصد زندانیان این استان بین یک تا ۱۰روزه هستند.
حمیدرضا فراست طلب، برنامه اصلاح و تربیت را یکی از مهمترین برنامه ای این سازمان دانست و افزود: دستگاه قضایی استان سعی دارد تا با تدابیر مناسب میزان جمعیت در زندانهای استان را کاهش دهد.
۷۳۹۰/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار