چگونگی همسان سازی تنظیمات ویندوز ۸

محدود کردن دسترسی به Control Panel و اجزای آن

ترفند جالب برای فایلهای Zip

ایجاد میانبرهای ترمیمی برای اجرای نرم‌افزارها

جمع کردن تمام تنظیمات ویندوز ۷ در یک پوشه

‌افزایش سرعت و کارایی رایانه با ارتقای حافظه

چگونه فایل های خود را از ویندوز ۷ به ویندوز ۸ انتقال دهیم؟

چگونه اعداد در Microsoft Word فارسی می شود؟

۱۰ ابزار مفید سیستمی مخفی در ویندوز

تطبیق روشنایی نمایشگرها با محیط

جایگزینی برای وارد کردن دستورات CMD در ویندوز

آموزش باز کردن فایل های مسدود شده در آفیس ۲۰۱۳

کد خبر: 1917 | تاریخ انتشار: ۱۸:۲۰:۱۳ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – قزوین، تنها نماینده کشور در مسابقات جهانی رباتیک دانش آموزی

قزوین روز :

قزوین، تنها نماینده کشور در مسابقات جهانی رباتیک دانش آموزی

قزوین-ایرنا- در دیدار اعضای تیم لگوی آموزشی قزوین با استاندار مطرح شد که این تیم به عنوان تنها نماینده ایران جهت شرکت در المپیاد جهانی رباتیک دانش آموزی عازم دوحه قطر می شود.

81821920-70272522.jpg

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری، استاندار قزوین روز چهارشنبه در دیدار با اعضای تیم لگوی آموزشی قزوین گفت:تیم لگوی آموزشی قزوین با کسب سهمیه حضور در مسابقات جهانی رباتیک دانش آموزی (wro) افتخارآفرینی کردند که این مهم جای قدردانی دارد.
مرتضی روزبه یادآور شد:این تیم به نمایندگی از ایران برای حضور در مسابقات جهانی رباتیک به قطر خواهند رفت و امیدواریم رتبه های خوبی را در این رقابت علمی برای کشور تصاحب کند.
استاندار قزوین دانش آموزان برگزیده در این مسابقات را دارای هوش بالایی دانست و اظهار کرد: خداوند استعداد، توانمندی و هوش را در نهاد این دانش آموزان قرار داده است بنابراین باید شرایطی فراهم کرد که آنها به انسان هایی موفق و اثرگذار در جامعه تبدیل شوند.
وی خاطرنشان کرد: شرط موفقیت در مقاطع بالاتر تداوم و استمرار تلاش و پشتکار و تلاش مضاعف است که باید در دستور کار این افراد قرار بگیرد.
استاندار قزوین در ادامه دانش آموزان را به احترام به والدین و معلمان و انجام فرائض دینی توصیه کرد و اظهار داشت: انتظار این است که برگزیدگان قدر والدین و معلمان خود را به خوبی بدانند که سرمایه های ارزشمندی در زندگی هستند چرا که قدرشناسی توصیه قران و خداوند بزرگ است.
وی با بیان اینکه همه موفقیت ها را باید نشات گرفته از خداوند بدانیم، اضافه کرد: قدر شناسی از نعمت های خداوند به این معنی است که به سمت بهتر شدن حرکت کنیم.
محمد صادق روزبه مدیر لگوی آموزشی قزوین نیز در این نشست گفت:مسابقات جهانی رباتیک معتبر ترین رقابت های رباتیک دنیا در سطح و مقیاس دانش آموزی می باشد.
وی با بیان اینکه قزوین نمایندگی انحصاری لگوی آموزشی دانمارک را در اختیار دارد،اظهار کرد: تیم قزوین در سال جاری به عنوان تنها نماینده ایران در مسابقات جهانی رباتیک قطر شرکت خواهد کرد.
روزبه اظهار کرد:تیم لگوی آموزشی قزوین از سال ۹۲ تا ۹۴ رتبه اول کشور را کسب کرده است و امسال جواز ورود به مسابقات جهانی را به دست آورد.
وی یادآور شد: در این دوره از مسابقات جهانی رباتیک دانش آموزی ۱۴ نفر از قزوین شرکت می کنند.
مدیر لگوی آموزشی رباتیک قزوین تصریح کرد: در این دوره از مسابقات که ۱۶ تا ۱۸ آبان ماه جاری برگزار می شود، ۵۸ کشور حضور دارند.
۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار