تکذيب ممنوع‌ الخروجی خانواده آیت الله هاشمی

بنزین از اول دی ۱۵۰۰ تومان می‌شود

پرسپولیس با اختلاف ۱۰ امتیاز قهرمان لیگ می‌شود

زلزله ۶.۱ ریشتری دیشب حوالی «هجدک» را لرزاند

جهان تا ۱۲ روز دیگر نابود می‌شود

انعکاس اظهارات سردار سلیمانی

مرادی: بهداد را برمی‌گردانیم

فرصتی بسیار مهمی که برای ایران فراهم شد

فردای نامطمئن صندوق‌ های بازنشستگی در ایران

چراغ سبز برانکو به جدایی ستاره سرخ ها از پرسپولیس

تصویری از دیدار برانکو با کسی که می‌گفتند شاید جانشینش شود

طنز؛ هرکسی پول ندارد به مسافرت خارجی نرود

کد خبر: 1300 | تاریخ انتشار: ۱۷:۴۰:۳۵ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – قزوین در هفته ای که گذشت

قزوین روز :

قزوین در هفته ای که گذشت

قزوین-ایرنا- اعلام تاریخ سفر معاون اول رئیس جمهوری به استان، درخواست ساخت مترو هشتگرد به قزوین و انتقاد فرماندار آوج نسبت به اختلال شبکه های دیجیتال صدا وسیما از مهمترین اخبار استان بوده اند.

81922263-70448680.jpg

به گزارش روز شنبه ایرنا، سفر یکروزه معاون اول رئیس جمهوری به استان قزوین هفته گذشته و سخنرانی در افتتاحیه اجلاس سراسری نماز در ششم بهمن ماه، افتتاح سه هزار واحد مسکن مهر قزوین به همراه بیمارستان ۹۶ تختخوابی تاکستان، آغاز عملیات اجرایی باغ موزه دفاع مقدس و بهره برداری از چند طرح تولیدی از جمله برنامه های معاون اول رییس جمهور در سفر به استان قزوین می باشند.
همچنین درخواست مکتوب استاندار قزوین از معاون اول رئیس جمهور مبنی بر دستور کار قرار گرفتن مترو هشتگرد – قزوین از موضوعات مهم خبری هفته گذشته بود.
در هفته ای که گذشت فرماندار شهرستان آوج با انتقاد از صدا و سیما گفت: علیرغم مکاتبات متعدد با صدا و سیما و مخابرات استان، با کوچکترین بارش برف و باران و وزش باد، دریافت شبکه های دیجیتال صدا و سیما و آنتن دهی تلفن های همراه با اختلال یا قطعی مواجه می شود.
سلمیانی این روند را موجب گرایش برخی از مردم شهر و روستا به نصب آنتن های ماهواره ای و دریافت شبکه های غیر ایرانی دانست و نسبت به اشاعه فرهنگ غرب هشدار داد.
انتصاب سرپرست اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین، سخنرانی منوچهر محمدی معاون سابق وزارت امور خارجه در قزوین، سرمایه گذاری ۱۰ کشور خارجی در شهرک های صنعتی قزوین، بازگشایی ۸۰ راه روستایی مسدود شده ناشی از بارش برف در منطقه الموت، افتتاح نهمین نمایشگاه دام و طیور، صنایع و تجهیزات وابسته در قزوین و واژگون شدن یک تانکر حامل اسید در آوج از مهمترین اخبار استان در هفته گذشته بودند.
۶۱۰۱/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار