۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 292 | تاریخ انتشار: ۱۶:۳۹:۰۳ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – قزوین در هفته ای که گذشت

قزوین روز :

قزوین در هفته ای که گذشت

قزوین-ایرنا- آغاز ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و برگزاری برنامه های متنوع متناسب با این ایام و بهره برداری از ۷۸۶ طرح عمرانی، تولیدی، کشاورزی و زیربنایی، مهمترین اخبار هفته گذشته قزوین بود.

81951036-70497882.jpg

به گزارش روز شنبه ایرنا، در این خصوص علاوه بر مصاحبه استاندار و اعلام برنامه ها، مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری قزوین با تفکیک طرح های قابل افتتاح توسط دهیاری ها گفت: ۳۹۳ پروژه توسط دهیاری ها در دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.
افتتاح یک طرح انتقال آب کشاورزی در شهرستان البرز، سه طرح فرهنگی، ورزشی و خدماتی در شهرهای شریفیه و بیدستان، چند طرح عمرانی، خدماتی در شهرستان البرز، انتشار بولتن دستاوردهای ۳۷ ساله انقلاب اسلامی در استان قزوین، اجرایی شدن گازرسانی به ۳۵ روستای قزوین از جمله این پروژه ها بوده اند.
آغاز سفرهای شهرستانی و افتتاح طرح های عمرانی در شهرستان البرز و بازدید از طرح گاز رسانی الموت، حضور در گلزار شهدا، سرکشی به خانواده شهیدان، زیارت مرقد امامزاده حسین (ع) و حضور برسر مزار شهدای انقلاب اسلامی با قرائت فاتحه و نثار گل و ادای احترام به مقام شامخ آن از برنامه ها و اخبار مهم هفته گذشته بود.
رژه موتورسواران نیروهای مسلح استان به مناسبت سی و هفتمین سالروز ورود تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب به میهن اسلامی، برگزاری چهارمین المپیاد ورزشی دانشجویان شاهد منطقه چهار کشور در قزوین، کسب رتبه پنجم کنترل آنفلوانزا در کشور توسط استان، برگزاری اولین همایش بین المللی حیات وحش ایران در قزوین، سفر یکروزه دکتر حداد عادل به قزوین و سخنرانی در جمع اصولگرایان، انتصاب معاون فرمانداری شهرستان آوج، طرد ۶۳۴ تبعه غیرمجاز، سفر معاون قوه قضاییه به قزوین و اعلام خبر صدور حکم حبس الکترونیکی برای دو مجرم در تهران از مهمترین اخبار هفته گذشته استان قزوین بوده اند.
۶۱۰۱/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار