۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 999 | تاریخ انتشار: ۱۷:۲۲:۱۷ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – لایحه بودجه ۹۵ شهرداری قزوین به شورای اسلامی شهر تقدیم شد

قزوین روز :

لایحه بودجه ۹۵ شهرداری قزوین به شورای اسلامی شهر تقدیم شد

قزوین – ایرنا – لایحه چهار هزار و ۷۵۰ میلیارد ریالی بودجه ۹۵ شهرداری قزوین با افزایش هفت درصدی نسبت به سال گذشته عصر شنبه از سوی شهردار به ریاست شورای اسلامی شهر قزوین تقدیم شد.

81932513-70465957.jpg

به گزارش شنبه شب ایرنا، رییس شورای شهر قزوین در جلسه علنی شورای شهرکه با حضوراعضا شورای و مجموعه مدیریت شهری برگزار شد، افزود: سیاستهایی که شورای شهر برای تدوین لایحه بودجه سال آتی مورد تاکید و ابلاغ قرار داد در لایحه گنجانده شده و این مهم جای خرسندی دارد.
فرج الله فصیحی رامندی با بیان اینکه شهر تنها به همت مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری پیشرفت نمی کند،اظهار داشت: شهروندان شهر با همراهی مدیران و مجموعه هایی غیر از شورا و شهرداری نقش مهمی در آبادانی شهرها به عهده دارند و با قرار گرفتن در کنار مجموعه مدیریت شهری گامی مهم برای اعتلای شهر برمی دارند.
وی نقش شهروندان را بسیار مهم خواند و تصریح کرد: شهر را باید با مشارکت مردم ساخت و با پای کار آمدن آنان بسیاری از مشکلات رفع و بخش عمده ای از خلا ها جبران می شود، آنها قادرند با حمایت معنوی از متولیان امر و مشارکت در پرداخت عوارض و نیز ارائه پیشنهادات و نقطه نظرات سازنده، مدیران شهری را بیش از گذشته برای داشتن شهری آباد و با نشاط یاری رسانند.
فصیحی رامندی با بیان اینکه بودجه سال آینده شهرداری قزوین با رویکرد اقتصاد مقاومتی است ،گفت: با توجه به اهمیت ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی و تاکید مقام معظم رهبری در این مورد، باید اقتصاد مقاومتی در هر شرایطی محور فعالیت ها قرار گیرد.
این مسوول ادامه د اد:طبق دستورالعمل و بخشنامه ابلاغی بودجه کشور به شورا، این بودجه در پنج فصل نوشته شده که شهرداری ها بودجه خود را براساس تدوین کردند.
فصیحی رامندی افزود: در این بخشنامه به مواردی از جمله اتمام پروژه های نیمه تمام، تدوین بودجه براساس اقتصاد مقاومتی و ابلاغی از سوی رهبری، صرفه جویی و اصلاح الگوی مصرف توجه شده است.
شهردار قزوین در این مراسم با بیان اینکه این لایحه منطبق بر اقتصاد مقاومتی، سند چشم انداز ۱۴۰۴ و طرح جامع توسعه و عمران شهر قزوین تدوین شده است، گفت: بودجه سال ۹۵ بر اساس سیاست های کلان کشور، حوزه پولی و مالی و ابلاغ های اعلام شده توسط شورای شهر تنظیم شده است.
مسعود نصرتی افزود: همچنین در تنظیم بودجه سال ۹۵ به وضعیت عمومی شهر قزوین و آینده نگری در خصوص وضعیت ساخت و ساز ها توجه شده است.
وی در ادامه ضمن تقدیم بودجه ۴۷۵ میلیارد تومانی سال ۹۵ شهرداری که با افزایش هفت درصدی نسبت به سال قبل همراه است، اظهارداشت: بودجه ۴۷۵ میلیارد تومانی با احتساب بودجه سازمانهای وابسته شهرداری محاسبه شده است که بودجه بخش عمرانی به میزان ۳۱۶ میلیارد تومان با سه درصد افزایش نسبت به سال گذشته و بودجه بخش جاری با رقمی معادل ۱۵۸ میلیارد تومان با ۱۷ درصد افزایش نسبت به سال گذشته محاسبه شده است.
وی ادامه داد: کل بودجه سال جدید شهرداری بدون احتساب بودجه سازمانها، ۴۱۴ میلیارد تومان محاسبه شده که بودجه بخش جاری به میزان ۱۳۳ میلیارد تومان با ۱۶ درصد افزایش نسبت به سال ۹۴ و بودجه بخش عمرانی با رقمی معادل ۲۸۰ میلیارد تومان و هفت درصد افزایش نسبت به سال گذشته محاسبه شده است.
نصرتی اضافه کرد: بودجه شهرداری بدون محاسبه سازمانها نسبت به سال گذشته با افزایش ۱۰ درصدی همراه بوده است.
۶۱۲۸/۷۳۸۹

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار