۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 374 | تاریخ انتشار: ۱۶:۴۷:۰۸ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – مدیران دستگاه ها روز برگزاری انتخابات در محل کار خود حاضر باشند

قزوین روز :

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین

مدیران دستگاه ها روز برگزاری انتخابات در محل کار خود حاضر باشند

قزوین – ایرنا – معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین از مدیران دستگاه های اجرایی خواست تا روز برگزاری انتخابات در محل کار خود حاضر باشند و در صورت نیاز هم از امکانات آنان در امر برگزاری باشکوه تر انتخابات استفاده شود.

81956952-70508652.jpg

به گزارش ایرنا به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری قزوین، ایوب رحیمی روز سه شنبه در بیست و ششمین جلسه ستاد انتخابات استان افزود: کمیته ها و عوامل اجرایی انتخابات به انجام وظایف خود در چهارچوب قانون ادامه داده و برای رفع مشکلات و کمبودها در این زمینه به صورت قانونمند تلاش کنند.
به گفته وی، مدیران و کارکنان ستاد استانداری نیز روز برگزاری انتخابات در محل کار خود حاضر هستند تا با پیگیری کارها بر وظایف تعیین شده خود نظارت و اشراف کامل داشته باشند.
رحیمی در بخش دیگری از سخنان خود از فرمانداران و بخشداران استان درخواست کرد امکانات موجود در امر برگزاری انتخابات را بازبینی کرده و در صورت هرگونه کمبود و مشکل در صدد رفع آن برآیند.
رییس ستاد انتخابات استان قزوین در ادامه یادآور شد: از ۱۵۳ داوطلب ثبت نام شده برای کاندیداتوری نمایندگی مجلس شورای اسلامی، ۸۳ نفر تایید صلاحیت شده و لیست نهایی کاندیداها نیز پس از ۲۶ بهمن ماه و پایان مهلت رسیدگی به اعتراض ها به اطلاع مردم می رسد.
در این نشست روسای کمیته های ستاد برگزاری انتخابات استان قزوین گزارشی از اقدام های انجام شده ارایه کردند.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفند ماه سال جاری در تمامی حوزه های انتخابی استان، همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.
۶۱۰۱/۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار