تکذيب ممنوع‌ الخروجی خانواده آیت الله هاشمی

بنزین از اول دی ۱۵۰۰ تومان می‌شود

پرسپولیس با اختلاف ۱۰ امتیاز قهرمان لیگ می‌شود

زلزله ۶.۱ ریشتری دیشب حوالی «هجدک» را لرزاند

جهان تا ۱۲ روز دیگر نابود می‌شود

انعکاس اظهارات سردار سلیمانی

مرادی: بهداد را برمی‌گردانیم

فرصتی بسیار مهمی که برای ایران فراهم شد

فردای نامطمئن صندوق‌ های بازنشستگی در ایران

چراغ سبز برانکو به جدایی ستاره سرخ ها از پرسپولیس

تصویری از دیدار برانکو با کسی که می‌گفتند شاید جانشینش شود

طنز؛ هرکسی پول ندارد به مسافرت خارجی نرود

کد خبر: 1394 | تاریخ انتشار: ۱۷:۴۵:۱۷ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین معرفی شد

قزوین روز :

با حضور معاون وزیر،

مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین معرفی شد

قزوین-ایرنا- در آئینی با حضور معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزیر و استاندار، اکبر اسکندری نژاد روز شنبه به عنوان مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین معرفی شد.

81931841-70465236.jpg

به گزارش ایرنا، مراسم تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین با حضور جمعی از اهالی فرهنگ و هنر و اصحاب رسانه در استانداری برگزار شد.
اسکندری نژاد در آئین معارفه خود از فرهنگ به عنوان حوزه ای گسترده و وسیع یاد کرد و گفت: مفاهیم و مصداق های مربوط به این حوزه بسیار پیچیده می باشد که این مهم کار و فعالیت در این عرصه را حساس کرده است.
وی با بیان اینکه فرهنگ و دغدغه های مربوط به آن موضوعی نیست که بتوان به سادگی از آن عبور کرد، افزود: آسیب دیدن زیرساخت های فرهنگ عمومی اگرچه سریع و ناگهانی رخ نمی دهد اما می تواند کیان یک ملت و کشور را به مخاطره بیاندازد بنابراین باید آسیب های این حوزه را به خوبی شناخت و برای رفع آنها به طور شایسته و جدی کوشید.
مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین با تاکید بر اینکه عرصه فرهنگ باید از فضای سیاست زدگی و درگیری های جناحی مصون و دور بماند، افزود: در این حوزه موظفیم که قبای خودبینی و منافع شخصی را از تن بیرون کرده و از همه ظرفیت ها و سلایق برای نیل به اهداف نظام، رهنودهای مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید استفاده کنیم.
وی از احیا و تکریم فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان یکی از سیاست های مهم و دل مشغولی های خود در سمت جدید یاد کرد و در پایان از تهیه و تدوین تقویم فعالیت ها و برنامه های فرهنگی استان قزوین و ساماندهی آنها خبر داد.
در پایان این مراسم از خدمات مهدی احمدی مدیرکل پیشین قدردانی و حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اسکندری نژاد به عنوان مدیرکل جدید قرائت و توسط حسین نوش آبادی معاون پارلمانی وزیر به وی تقدیم شد.
اکبر اسکندری نژاد دانشجوی دوره دکترا رشته علوم سیاسی گرایش روابط بین الملل و رزمنده سال های هشت سال دفاع مقدس، جانباز ۴۵ درصد و فرزند شهید علی اعلا اسکندری نژاد می باشد.
بسیجی شهید علی اعلا اسکندری نژاد در سال ۱۳۶۶ در منطقه سردشت به شهادت رسید.
اسکندری نژاد پیشتر مدیرکل حراست دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)، رییس هسته گزینش هیات علمی، عضو شورای عالی دانشگاه، عضو شورای فرهنگی دانشگاه امام (ره) و مدیر امور اداری و دانشجویی دانشگاه میرعماد را در سوابق اجرایی خود دارد.
۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار