۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 176 | تاریخ انتشار: ۱۶:۳۰:۵۳ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – مشاور و مدیرکل دفتر استاندار منصوب شد

قزوین روز :

مشاور و مدیرکل دفتر استاندار منصوب شد

قزوین-ایرنا- با صدور حکمی از سوی فریدون همتی استاندار قزوین، محمد اسماعیل رضایی به عنوان مشاور و مدیرکل دفتر استاندار منصوب شد.

81941895-70481267.jpg

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری، در این حکم آمده است: با عنایت به تعهد، تخصص، شایستگی و تجارب کاری جناب عالی، به موجب این حکم به سمت مشاور و مدیرکل دفتر استاندار قزوین منصوب می شوید.
در ادامه این حکم آمده است: امید است ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمان ها و دستگاه های کشوری و لشگری استان و بهره گیری از استعداد و توانمندی نیروی های لایق، دلسوز و کارآمد در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، در سالی که ازسوی مقام معظم رهبری به سال همدلی و همزبانی دولت و ملت نامگذاری شده است و همچنین درچارچوب سیاست های کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی و راهبردهای دولت تدبیر و امید، در خدمت به مردم شریف و ولایت مدار استان قزوین موفق باشید.
در بخش دیگر این حکم آمده است: باتوجه به اینکه مسئولیت حوزه استاندار نیز به شما محول می گردد، انتظارمی رود با نظارت دقیق براین حوزه و پاسخگویی سریع، صریح و با دقت از سویی و گره گشایی از مشکلات مراجعین محترم و مردم عزیز استان و ابلاغ به موقع سیاست های تعیینی و دستورالعمل های ابلاغی ازسوی دیگر، افزایش کارآمدی و صرفه جویی درهزینه های فرصت و سایرهزینه ها را موجب گردد.
۶۱۰۱/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار