۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 419 | تاریخ انتشار: ۱۶:۴۹:۲۱ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – مشی اعتدالی آیت الله باریک بین، زبانزد همه گروه های سیاسی است

قزوین روز :

استاندار قزوین در دیدار با عضو مجلس خبرگان رهبری

مشی اعتدالی آیت الله باریک بین، زبانزد همه گروه های سیاسی است

قزوین- ایرنا- استاندار در دیدار با آیت الله هادی باریک بین نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: مشی آرام و اعتدالی آیت الله باریک بین زبانزد همه گروههای سیاسی است.

81959360-70513176.jpg

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی استانداری، فریدون همتی در دیدار که به مناسبت ایام الله دهه فجر و تجلیل از مجاهدتها و ایثارگریهای این عالم وارسته در دوران قبل و بعد از انقلاب اسلامی، افزود: قبل از ورود به استان شناخت اجمالی از مشی دینی و معنوی و اثرگذاری اجتماعی، سیاسی و فرهنگی جنابعالی در فضای استان داشتم که پس از ورود به استان به عنوان نماینده عالی دولت تدبیر و امید و خادم کوچک ملت، این موضوع بیش از پیش مسجل و به اثبات رسید.
وی اظهارکرد: در شرایط فعلی نیز هرگاه موضوعی و یا مساله ای در حوزه ها و بخشهای مختلف به وجود می آید جریانها و گروههای مختلف اجتماعی، سیاسی و فرهنگی از ویژگیهای منحصر به فرد حضرتعالی در ایجاد تعادل به عنوان پدر معنوی استان یاد می کنند.
استاندار با بیان اینکه وجود آیت الله باریک بین مایه خیر و برکت برای استان می باشد تصریح کرد: اگر در شرایط فعلی کمتر به محضر جنابعالی شرفیاب می شویم از باب عدم ایجاد مزاحمت است وگرنه علاقه مند به دیدار هفتگی با جنابعالی هستیم تا در سایه این دیدار نیرو و انرژی بگیریم.
نماینده عالی دولت با اشاره به انتخابات پیش رو اظهار داشت: توصیه های جنابعالی در زمینه انتخابات می تواند در رعایت اخلاق اسلامی، ایجاد فضای آرامش، رقابت سالم و تحقق مشارکت حداکثری اثرگذار باشد، فلذا باید از ظرفیت آیت الله باریک بین برای ایجاد فضای آرام و بانشاط انتخاباتی هرچه بیشتر استفاده شود.
گفتنی است در این دیدار آیت الله باریک بین به بیان خاطراتی از دوران مبارزات قبل از انقلاب اسلامی پرداخت.
آیت الله هادی باریک بین از سال ۱۳۶۰ تا اسفند ۱۳۹۳ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین بود.
۷۳۸۹/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار