تکذيب ممنوع‌ الخروجی خانواده آیت الله هاشمی

بنزین از اول دی ۱۵۰۰ تومان می‌شود

پرسپولیس با اختلاف ۱۰ امتیاز قهرمان لیگ می‌شود

زلزله ۶.۱ ریشتری دیشب حوالی «هجدک» را لرزاند

جهان تا ۱۲ روز دیگر نابود می‌شود

انعکاس اظهارات سردار سلیمانی

مرادی: بهداد را برمی‌گردانیم

فرصتی بسیار مهمی که برای ایران فراهم شد

فردای نامطمئن صندوق‌ های بازنشستگی در ایران

چراغ سبز برانکو به جدایی ستاره سرخ ها از پرسپولیس

تصویری از دیدار برانکو با کسی که می‌گفتند شاید جانشینش شود

طنز؛ هرکسی پول ندارد به مسافرت خارجی نرود

کد خبر: 1410 | تاریخ انتشار: ۱۷:۴۶:۰۵ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – معاون حقوقی امورمجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از نمایشگاه اجلاس نماز در قزوین بازدید کرد

قزوین روز :

معاون حقوقی امورمجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از نمایشگاه اجلاس نماز در قزوین بازدید کرد

قزوین- ایرنا- معاون حقوقی امورمجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای سفر یکروزه خود به استان قزوین به همراه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از نمایشگاه اجلاس نماز با عنوان عطر حضور در شرکت نمایشگاههای بین المللی قزوین بازدید کرد.

81932587-70466064.jpg

به گزارش ایرنا، حسین نوش آبادی شنبه شب در حاشیه بازدید از بخش های مختلف این نمایشگاه با بیان اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نمایشگاه اجلاس نماز حضور فعالی داشته است ، گفت: نمایشگاه عطر حضور نقش مهمی در توسعه و اشاعه فرهنگ نماز می تواند داشته باشد.
وی اظهار داشت:اقدامات مطلوب و موثری در این نمایشگاه انجام شده که در حوزه ترویج و نشر معارف دینی ماندگار است.
معاون اجرایی ستاد برگزاری نمایشگاه عطر حضور در این بازدید با تشریح فعالیت های این نمایشگاه در راستای برگزاری بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز گفت: این نمایشگاه با شعار نماز و سنجش دستاوردها در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری دایر شده است.
محسن قاسمی، افزایش ارتباط اجتماعی و فرهنگی مردم با برنامه های اجلاس نماز را بخشی از اهداف برپایی نمایشگاه عطر حضور برشمرد و افزود: تبیین مبانی و فلسفه نماز، آشنایی هرچه بیشتر نسل جوان با فضیلت های این فریضه الهی و تبیین اهمیت و نقش نماز در زندگی فردی و اجتماعی انسان از مهمترین اهداف این نمایشگاه می باشد.
وی اظهار داشت: این نمایشگاه در ۱۴۱ غرفه به مساحت سه هزار و ۸۰۰ مترمربع در محل نمایشگاه های بین المللی استان قزوین به مدت شش روز برپا شده است.
قاسمی تصریح کرد: ۱۷ وزارت خانه و دستگاه دولتی به همراه ۱۴ نهاد فرهنگی، فعالیت های خود در حوزه نماز را در قالب عکس، پوستر، تابلو، فیلم،ماکت و بسته های فرهنگی در این نمایشگاه به نمایش گذاشته اند.
وی تاکید کرد: در این نمایشگاه علاوه بر ارائه دستاوردهای دستگاهها و نهادهای مختلف در حوزه نماز، کتب و مقالات مربوط به این فریضه واجب دینی نیزبه نمایش گذاشته شده است.
قاسمی به برنامه های جانبی این نمایشگاه اشاره کرد و یادآور شد: غرفه کودک و نوجوان، بازیهای رایانه ای، هنرهای نمایشی و تجسمی، نشریات مکتوب، مشاوره و پاسخگویی شرعی و عملکرد و دستاوردهای دستگاه های اجرایی از جمله غرفه های مهم این نمایشگاه می باشد.
نمایشگاه اجلاس نماز (عطر حضور ) و سنجش دستاوردهای از اول تا ششم بهمن ماه همزمان با آغاز اجلاس سراسری نماز برپا خواهد بود، در زمان برگزاری هر روز از ساعت ۹ تا ۱۹٫۳۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
۶۱۲۸/۷۳۸۹

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار