۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 447 | تاریخ انتشار: ۱۶:۵۰:۴۲ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – نامزدهای انتخابات، اخلاق اسلامی و انسانی را رعایت کنند

قزوین روز :

امام جمعه قزوین

نامزدهای انتخابات، اخلاق اسلامی و انسانی را رعایت کنند

قزوین-ایرنا – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری خواست اخلاق اسلامی و انسانی نسبت به مردم و رقبا را رعایت و از هرگونه حرکت خلاف شرع و قانون پرهیز کنند.

81960569-70516055.jpg

به گزارش ایرنا حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر قزوین افزود: انتخابات یکی از فرصت های بزرگ و ارزشمند نظام جمهوری اسلامی است، اما اگر طوری رفتار کنیم که بجای انسجام و اتحاد موجب اختلافات شود، همین موضوع به آفت و تهدیدی بزرگ برای نظام تبدیل خواهد شد.
وی اضافه کرد: نامزدها باید در وعده های انتخاباتی صداقت را رعایت و از تخریب رقیب خودداری و از اسراف و ریخت و پاش های زیاد در تبلیغات پرهیز کنند.
حجت الاسلام عابدینی خاطرنشان کرد: همین هزینه های تبلیغاتی خود شاخص مهمی در انتخاب نامزدها است، چرا که نامزدهایی که هزینه های گزافی برای تبلیغات صرف می کنند، صلاحیت ورود به مجلس را ندارند و در صورت راهیابی به مجلس نیز بجای دفاع از حقوق مردم، حامی و وامدار منابع مالی خود خواهند بود.
خطیب جمعه قزوین در ادامه با قدردانی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: این حضور حماسی مردم نشان داد که آمریکا و عوامل و رسانه های وابسته به آن هرچه تلاش می کنند تا مردم را ناامید کنند، باز هم ملت شریف ایران به دعوت رهبر خود لبیک گفته و آمریکا را دشمن شماره یک خود می دانند.
وی رژیم صهیونیستی، داعش و عربستان را نیز اذناب دولت آمریکا دانست و گفت: خانم شرمن در سخنان اخیر خود پیش از راهپیمایی ۲۲ بهمن تمام ایرانیان را افرادی تند رو نامیده بود که البته اگر تندروی مبارزه با آمریکا و استکبار است، سخن وی درست است .
حجت الاسلام عابدینی اضافه کرد: مردم ایران با این راهپیمایی نشان دادند به هیچ قیمتی دست از آرمان های خود بر نمی دارند و ما خوشحالیم که غربی ها این جدیت مردم را در دشمنی با دشمنان دین خداوند به درستی درک کرده اند.
امام جمعه قزوین با اشاره به پیروزی های اخیر در جبهه های سوریه خاطرنشان کرد: این پیروزی مردم مقاوم سوریه و آزادسازی شهرها مایه ناراحتی و نگرانی غرب و آمریکا شد تا جاییکه عربستان را به ادعای حمله به سوریه وادار کرد، درحالیکه تمام دنیا می دانند که دولت عربستان سعودی اگر می توانست خود را از باتلاق یمن نجات می داد.
امام جمعه قزوین در ادامه با گرامیداشت میلاد حضرت زینب(س) از این بانوی گرانقدر اسلام به عنوان بانوی صبر و بردباری و آموزگار حریت و شجاعت یاد کرد و افزود: تمام مسلمانان و حتی آزادیخواهان جهان حتی امروز نیز از برکات ایشان بهره مند هستند و انگیزه بسیاری از قیام های دنیا از وجود ایشان درس می گیرند.
۷۳۸۸/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار