چگونگی همسان سازی تنظیمات ویندوز ۸

محدود کردن دسترسی به Control Panel و اجزای آن

ترفند جالب برای فایلهای Zip

ایجاد میانبرهای ترمیمی برای اجرای نرم‌افزارها

جمع کردن تمام تنظیمات ویندوز ۷ در یک پوشه

‌افزایش سرعت و کارایی رایانه با ارتقای حافظه

چگونه فایل های خود را از ویندوز ۷ به ویندوز ۸ انتقال دهیم؟

چگونه اعداد در Microsoft Word فارسی می شود؟

۱۰ ابزار مفید سیستمی مخفی در ویندوز

تطبیق روشنایی نمایشگرها با محیط

جایگزینی برای وارد کردن دستورات CMD در ویندوز

آموزش باز کردن فایل های مسدود شده در آفیس ۲۰۱۳

کد خبر: 1781 | تاریخ انتشار: ۱۸:۱۲:۲۵ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – نفرات برتر مسابقات اسکیس معماری در قزوین مشخص شدند

قزوین روز :

نفرات برتر مسابقات اسکیس معماری در قزوین مشخص شدند

قزوین-ایرنا- نفرات برتر نخستین دوره مسابقات علمی اسکیس معماری آزاد ایران در قزوین مشخص شدند.

81598583-6435746.jpg

رییس کمیته دانشجویی پارسیان روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این دوره از مسابقات به مناسبت روز معماری با همکاری کمیته دانشجویی پارسیان و مووسسه آموزش عالی دارالفنون و با حضور ۳۴ دانشجو و دانش آموخته از استانهای قزوین، گیلان، زنجان، تهران و اصفهان در این استان برگزار و با درخشش دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین به کار خود پایان داد.

وحید کشن فلاح افزود: پس از برگزاری این مسابقات هیات داوران طرح ها را از ابعاد مختلف اقلیم، سایت، روند طراحی و هماهنگی اجزای داخلی شیت مورد بررسی و نظرات خود را بصورت فردی اعلام و پس از جمع بندی امتیازات نفرات اول تا هفتم مشخص شدند.

وی اضافه کرد: در این مسابقه مجتبی سعیدی از دانشگاه آزاد اسلامی، نفیسه شاهمرادی از قزوین، امیراحمد رضایی و امیر بابایی از دانشگاه آزاد اسلامی، بهنام شیرمحمدی از موسسه آموزش عالی میرعماد، محمد وکیلی از دانشگاه آزاد اسلامی و سید حسام خورشیدی از مووسسه آموزش عالی دارالفنون نفرات اول تا هفتم این مسابقات را تشکیل می دهند.

کشن فلاح ادامه داد: در این مسابقات دانشجویان و دانش آموختگان پژوهشگر با ارایه ایده ها و اندیشه خلاقانه خود می توانند در ارتقای سطح معماری و استعدادیابی موثر باشد و فضایی جهت چالش های ذهنی و خلق فرم های نو در معماران به وجود آورند.

وی خاطرنشان کرد: باتوجه به نظر و تجربیات هیات داوران و سطح و موضوع این مسابقات می توان با تکرار این مسابقات سالانه دو مرتبه در دانشگاه های استان قزوین و با ظرفیت بالای عملی و پژوهشی دانشجویان، شاهد این باشیم که استان قزوین به قطب معماری ایران تبدیل و حتی به عنوان بهترین استان از نظر تربیت دانشجویان معماری شناخته شود.

رییس کمیته دانشجویی پارسیان افزود: اعضای هیات داوری این مسابقات از بین اساتید دانشگاه های بین المللی امام خمینی(ره)، دانشگاه آزاد اسلامی و مووسسه آموزش عالی دارالفنون بودند.

مسابقات اسکیس یکی از رقابتهای علمی است که ضمن ارزیابی توانایی ها، به مهارت و خلاقیت طراحی دانشجو کمک می کند تا تفکر خود را در خصوص هنر معماری و طراحی بهبود بخشد.

مسابقات اسکیس معماری آزاد ایران به مناسبت روز بزرگداشت شیخ بهایی و روز معمار ایرانی در مووسسه دارالفنون قزوین برگزار شد.

۷۳۸۸/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار