نامه انتقادی مطهری به حسین شریعتمداری

عکس بسیار جالب و عجیبی که سایت فدراسیون از بازیکن پرسپولیس منتشر کرد.

جهانگیری: محدودیت‌های منابع دولت جدی است

ادعای بزرگ مالی درباره پرسپولیس طاهری و حسین هدایتی در برنامه نود فاش شد!

وزیر اطلاعات: افراط گرایی مذهبی در هر دین به حرکت‌های ناهنجار می‌انجامد

خوش خواب‌ها چه ویژگی هایی دارند

واکنش معنادار سرمربی استقلال به هواداران پرسپولیس

ناشناخته بودن در جام‌جهانی به سود ایران خواهد بود

برانکو: دیدار با صنعت نفت بعد از داربی سخت‌ترین مسابقه ما بود

ناگفته‌های بهمنی از ضراب، زنجانی و خاوری

واقعا جای ستاره پرسپولیس در تیم ملی خالی است

شلیک موشک به جنوب سرزمین های اشغالی

کد خبر: 786 | تاریخ انتشار: ۱۷:۱۲:۰۰ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – نقش جهادگران در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس انکار ناپذیر است

قزوین روز :

عضو کانون جهادگران کشور

نقش جهادگران در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس انکار ناپذیر است

قزوین – ایرنا – عضو کانون جهادگران کشور گفت: نقش سنگر سازان بی سنگر در دوران پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس انکار ناپذیر است.

81958411-70511444.jpg

به گزارش ایرنا ، محمدتقی امان پور روز چهارشنبه در نشست هم اندیشی انقلاب اسلامی در توسعه کشاورزی که در سالن اجتماعات سازمان جهاد کشاورزی قزوین برگزار شد، افزود: جهادگران در روند تسریع پیروزی های رزمندگان اسلام همواره از جایگاه بالایی برخوردار بوده و شهدای زیادی را نیز تقدیم انقلاب اسلامی ایران کردند.
وی اظهار کرد: جهادگران همان گونه که در دوران انقلاب و دفاع مقدس در جهت حفظ و امنیت کشور تلاش کردند، امروز نیز با حفظ روحیه جهادی خود در جبهه تولید و شکوفایی اقتصاد و تامین امنیت غذایی کارهای بزرگی به انجام رسانده اند.
امان پور، جهاد کشاورزی را میراث دار فرهنگ مدیریت جهادی در کشور برشمرد و یادآور شد: با توجه به تاسیس جهاد سازندگی به فرمان امام خمینی (ره)، جهادگران همواره نقش پررنگی را در بازسازی و ساخت و ساز روستاها در اوایل انقلاب بر عهده داشتند.
به گفته وی، ما باید سعی کنیم امروز همچون دوران انقلاب و دفاع مقدس با فرستادن متخصصان و استادان به روستاها در جهت توسعه پایدار کشاورزی قدم برداشته و با چنین حرکت های جهادی کشور را به سمت توسعه سوق دهیم.
عضو کانون جهادگران کشور با اشاره به اینکه باید برای توسعه کشاورزی مدل و الگو تهیه کرد تا بتوان به توسعه پایدار در این بخش برسیم، افزود: برای تحقق این امر استفاده مناسب از آب، کشت گیاهان مقاوم به شوری و امکان تولید محصول با استفاده از فناوری های جدید امری لازم و ضروری است.
امان پور در ادامه به پتانسیل و ظرفیت های مستعد بخش کشاورزی استان قزوین اشاره و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این استان به دلیل دارا بودن دشت حاصلخیز، همواره کانون توجه بوده باید در راستای حفظ و حراست از این گنجینه تلاش های مستمر و جدی صورت بگیرد.
۷۳۹۰/۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار