تکذيب ممنوع‌ الخروجی خانواده آیت الله هاشمی

بنزین از اول دی ۱۵۰۰ تومان می‌شود

پرسپولیس با اختلاف ۱۰ امتیاز قهرمان لیگ می‌شود

زلزله ۶.۱ ریشتری دیشب حوالی «هجدک» را لرزاند

جهان تا ۱۲ روز دیگر نابود می‌شود

انعکاس اظهارات سردار سلیمانی

مرادی: بهداد را برمی‌گردانیم

فرصتی بسیار مهمی که برای ایران فراهم شد

فردای نامطمئن صندوق‌ های بازنشستگی در ایران

چراغ سبز برانکو به جدایی ستاره سرخ ها از پرسپولیس

تصویری از دیدار برانکو با کسی که می‌گفتند شاید جانشینش شود

طنز؛ هرکسی پول ندارد به مسافرت خارجی نرود

کد خبر: 1641 | تاریخ انتشار: ۱۸:۰۱:۰۰ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – نوروز امسال میزان سفرها نسبت به مدت مشابه گذشته ۲۰ درصد افزایش می یابد

قزوین روز :

نوروز امسال میزان سفرها نسبت به مدت مشابه گذشته ۲۰ درصد افزایش می یابد

قزوین-ایرنا- مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین گفت: با توجه به تبلیغات صورت گرفته برای جذب مسافر به مناطق گردشگری و تفریحی استان، پیش بینی می شود امسال میزان مسافرت های نورزوی نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۰ درصد افزایش یابد.

81961801-70518288.jpg

به گزارش ایرنا ایرج زاهدپور روز شنبه در جلسه ستاد هماهنگی سفر استان افزود: مانور آمادگی دستگاههای اجرایی جهت ارزیابی میزان آمادگی آنها برای پذیرایی از مسافران، قبل از شروع تعطیلات برگزار خواهد شد.
وی اظهارکرد: این موضوع در کارگروه گردشگری استان مطرح شده و دستگاه های اجرایی تا ۱۰ اسفند ماه فرصت دارند برای تهیه اقلام تبلیغاتی به صورت مستقل اقدام کنند در غیر اینصورت با سازمان میراث فرهنگی و گردشگری مشارکت کنند.
زاهدپور در ادامه بر اعلام اسامی کشیک های سازمان ها در تعطیلات نورزوی، نظارت بر کار پیمانکاران مجتمع های رفاهی بین راهی، آمادگی بیمارستان ها و درمانگاه ها با توجه به تردد بالای مسافران در مسیرهای استان، استقرار گروههای راهداری برای راهنمایی مسافران، نظارت بر پیش فروش بلیط ها، نظارت بر واحدهای عرضه مواد غذائی و پروتئینی، استقرار تیم های راهنمائی و رانندگی، استقرار گشت نوروزی و کنترل کیفی جایگاه های سوخت و آمادگی بانک ها و دستگاه های خودپرداز تاکید کرد.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز در این جلسه گفت: باید برای جذب مسافران به استان در مبدا تبلیغ کرد چون مسافران عبوری را نمی توان جذب کرد.
محمد علی حضرتی ها افزود: در نمایشگاه سفر استان تهران که از بیست و هفتم لغایت سی بهمن ماه با حضور استان قزوین برگزار می شود برای جذب مسافران به مناطق گردشگری و توریستی استان قزوین برنامه ریزی خواهد شد.
در این جلسه مدیران کمیته های اسکان، انتظامی، محیط زیست و خدمات بهداشتی، ایمنی راهها، امور شهری و شوراها، سوخت، کانون جهانگردی و فرمانداران شهرستان های بویین زهرا، آبیک، آوج و قزوین ضمن ارائه دیدگاه ها، آمادگی خود را برای سفرهای نوروزی اعلام کردند.
۶۱۰۱/ ۶۱۲۸

81961801-70518289.jpg

81961801-70518290.jpg

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار