۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 87 | تاریخ انتشار: ۱۶:۲۳:۵۹ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – نگرانی های حوزه ورزش و جوانان جدی گرفته شود

قزوین روز :

معاون سیاسی و امنیتی استاندار

نگرانی های حوزه ورزش و جوانان جدی گرفته شود

قزوین-ایرنا- معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: نگرانی های حوزه ورزش و جوانان را باید جدی گرفت چون آمارهای ارایه شده، هشدار دهنده است و باید کمال دقت و ظرافت در زمینه ورزش و جوانان به کار گرفته شود.

81929618-70461165.jpg

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری، ایوب رحیمی در دیدار با مدیران اداره کل ورزش و جوانان بر اهمیت نقش جوان در جامعه اشاره کرد و افزود: از ابتدای انقلاب اسلامی همیشه جوانان در صحنه حضور داشتند و این قشر متعهد، در زمینه های علمی، هسته ای و ورزشی در سطح استان و کشور خوش درخشیدند.
وی اظهارکرد: وضعیت فعلی جوانان در حوزه ورزش رضایت بخش است ولی نگرانی های این حوزه را هم باید جدی گرفت چون آمارهای ارائه شده، هشداردهنده است و باید کمال دقت و ظرافت در زمینه ورزش و جوانان به کار گرفته شود.
رحیمی بر برنامه ریزی در کارها تاکید کرد و گفت: برنامه ریزی های جامعی در زمینه نیازهای جوانان باید انجام شود و به خاطرشناخت خوب از سطح استان بهتر می توان برنامه های کوتاه و بلند مدت ارائه داد و نیازهای استان را به صورت منطقه ای و در حوزه های مختلف نیاز سنجی کرد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین با اشاره به جنگ نرم و تلاشهای دشمنان در این زمینه تاکید کرد: دشمنان اسلام و انقلاب اتاق فکر تشکیل داده اند تا از هر فرصتی استفاده کرده و با خلق مشکلات فرهنگی و مشکلات در حوزه آگاه سازی جوانان به انقلاب و نظام ضربه بزنند.
وی در ادامه به عملکرد برخی از مدیران انتقاد کرد و اظهار داشت: تعدادی از جوانان از عملکرد برخی مدیران و مسئولان ناراضی اند که وظیفه مدیران و مسئولان این است که در اخلاق و رفتار خودشان دقت بیشتری داشته باشند و یاس و نامیدی را از جوانان دور سازند.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار در مورد موفقیت های اخیر در زمینه برجام گفت: رهنمودهای مقام معظم رهبری و تلاش ریاست محترم جمهوری و تیم هسته ای و همه عوامل دخیل در زمینه توافق هسته ای بسیار قابل ستایش است و این موفقیت بزرگ را به ملت ایران و مردم استان قزوین تبریک می گوییم.
رحیمی با اشاره به مسائل مربوط به انتخابات بیان کرد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری، در این انتخابات ملت بزرگ ایران موفق هستند و مردم نیز همچون گذشته در پای صندوقهای رای حضور حداکثری خواهند داشت.
در این جلسه حسن کلاشلو معاون مرکز مطالعات و پژوهشهای وزارت ورزش و جوانان آمارهایی از وضعیت نگرش جوانان استان ارایه داد و بیان کرد: ۷۰ درصد جوانان استان قزوین در روز بین یک تا دو ساعت ورزش می کنند که این یک آمار خوب در سطح کشور است و دو عامل بی حوصلگی و نداشتن وقت کافی از عوامل ورزش نکردن جوانان است.
همچنین در این جلسه از اداره کل آموزش و پرورش، جمعیت هلال احمر، اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری و کمیته امداد امام خمینی (ره) به عنوان چهار دستگاه اجرایی برتر در حوزه اوقات فراغت استان قزوین در سال ۹۴-۹۳ تقدیر و تشکر به عمل آمد.
۶۱۰۱/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار