چگونگی همسان سازی تنظیمات ویندوز ۸

محدود کردن دسترسی به Control Panel و اجزای آن

ترفند جالب برای فایلهای Zip

ایجاد میانبرهای ترمیمی برای اجرای نرم‌افزارها

جمع کردن تمام تنظیمات ویندوز ۷ در یک پوشه

‌افزایش سرعت و کارایی رایانه با ارتقای حافظه

چگونه فایل های خود را از ویندوز ۷ به ویندوز ۸ انتقال دهیم؟

چگونه اعداد در Microsoft Word فارسی می شود؟

۱۰ ابزار مفید سیستمی مخفی در ویندوز

تطبیق روشنایی نمایشگرها با محیط

جایگزینی برای وارد کردن دستورات CMD در ویندوز

آموزش باز کردن فایل های مسدود شده در آفیس ۲۰۱۳

کد خبر: 1893 | تاریخ انتشار: ۱۸:۱۸:۵۵ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – همایش ملی آب سرچشمه زندگی در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار می شود

قزوین روز :

همایش ملی آب سرچشمه زندگی در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار می شود

قزوین-ایرنا- همایش ملی آب سرچشمه زندگی روزهای ۲۵ و ۲۶ مهر ماه جاری در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار می شود.

81793003-70221303.jpg

دبیر همایش روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این همایش در محورهای مختلفی با عناوین اکوسیستم های آبی، حکمرانی آب در جهان دستخوش تغییر، آب و پایداری محیط زیست، آب و جنبه های اقتصادی و اجتماعی، آب، تاریخ و فرهنگ، مدیریت آب در اقتصاد سبز، تغییر اقلیم و موضوع آب، بحران های آبی و مدیریت مخاطرات، نوآوری و پیشرفت های فناوری در حوزه آب و آب و انرژی برگزار می شود.
دکتر پیمان دانشکار آراسته افزود: با فراخوان این همایش حدود ۵۰ مقاله به دبیرخانه آن ارسال و ۴۰ مقاله پذیرفته شد که از این تعداد ۱۷ مقاله بصورت شفاهی و بقیه بصورت پوستر در این همایش ارایه خواهند شد.
وی با بیان اینکه ۱۶ مقاله در این همایش از افراد غیرایرانی ارسال شده است، گفت: این همایش به زبان انگلیسی و در قالب سلسله همایش های GIAN (شبکه دانش آموختگان ایرانی و آلمانی) و با هدف مطرح کردن چالش های آب در کشورهای خشک و نیمه خشک برگزار می شود.
وی گفت: همایش ملی آب سرچشمه زندگی با مشارکت دانشگاه تهران و دانشگاه کاسل kassel و گوتینگن Gottingen آلمان و همکاری سایر نهادهای دولتی و دانشگاهی برگزار و برپایی پنج کارگاه و همچنین دو میزگرد تخصصی درباره چالش های آب استان قزوین از برنامه هاتی جانبی آن خواهد بود.
دانشکار آراسته افزود: همچنین چهار روز پیش از شروع همایش نیز برنامه بازدید از مراکز و تاسیسات آبی و بخش کشاورزی استان برگزار و همزمان با آن سه میزگرد تخصصی نیز به منظور بررسی و جمع بندی موضوعات بازدید شده و ارایه راهکارهای مناسب برای حل چالش ها برگزار می شود.
دبیر همایش ملی آب سرچشمه زندگی افزود: موضوع آب امروزه اولویت اصلی کشور است و این همایش که باحضور برخی از اساتید غیرایرانی و بطور عمده آلمانی برگزار می شود، راهکار مناسبی برای ایجاد ارتباطات علمی در این زمینه و بهره گیری از نظرات تخصصی اساتید این حوزه است و همچنین می تواند در ایجاد شور و نشاط علمی در دانشگاه موثر باشد.
۷۳۸۸/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار