قزوین روز – هنر و تدابیر رهبری دشمن را خارج از مرزها متوقف کرده است

قزوین روز :

امام جمعه قزوین

هنر و تدابیر رهبری دشمن را خارج از مرزها متوقف کرده است

قزوین – ایرنا – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین هدف دشمنان اسلام را ضربه زدن به ایران دانست و گفت: به برکت هنر و تدابیر رهبری بوده که آنها تاکنون وارد جنگ با ما نشده اند.

81935318-70470560.jpg

به گزارش شامگاه دوشنبه ایرنا به نقل از دفتر امام جمعه قزوین، حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی در دیدار با اساتید و طلاب حوزه علمیه خواهران استان که در مدرسه علمیه کوثر برگزار شد، با اشاره به وقایع پیش از انقلاب و ظلم نظام شاهنشاهی، افزود: بسیاری از انقلابیون در آن زمان زیر شکنجه های ساواک به شهادت رسیدند که خاطرات بسیاری از آنها نیز متاسفانه به نسل امروزی منتقل نشده است.
وی اظهار کرد: زمانی مرز انقلاب، محدود به دیوارهای مدارس فیضیه و دارالشفا بود، هرچند روحانیان و طلاب در این دو مدرسه هم به شدت تحت فشار ساواک قرار داشتند.
نماینده ولی فقیه در استان قزوین ادامه داد: با یکپارچه شدن همه ملت و حضور فعال آنها در صحنه مبارزه با رژیم شاه و پیروی از امام (ره)، ایشان از تبعید به کشور بازگشتند و انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رساندند.
حجت الاسلام والمسلمین عابدینی با تاکید بر اینکه باید شرایط و جایگاه مردم ایران را پیش از انقلاب و پس از آن مورد بررسی قرار داد، افزود: پیش از انقلاب، مردم ما از سوی آمریکایی ها مورد بی حرمتی، تحقیر و ظلم قرار داشتند به گونه ای که یک نظامی ما با درجه سرهنگی باید به یک استوار آمریکایی احترام نظامی می گذاشت.
امام جمعه قزوین ادامه داد: به برکت انقلاب اسلامی ایران، جهان اسلام امروز صاحب عزت، جلال و شکوه بسیار شده و توانسته اسلام ناب محمدی را به اقصی نقاط جهان معرفی کند.
نماینده ولی فقیه در استان قزوین با تاکید بر اینکه تبلیغ اصل انتخابات ممنوع نیست، افزود: تشویق مردم به حضور پرشور مردم در انتخابات موجب ناامیدی دشمنان و اقتدار بیش از پیش جمهوری اسلامی ایران خواهد شد و این مهم وظیفه طلاب و روحانیان است.
۸۰۵۴

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است