باهنر: بزودی خبرهایی از بازگشت ناطق به سیاست خواهید شنید

ماجرای موتور گران‌قیمت ستاره پرسپولیس

بازیکن عراقی پرسپولیس در اختیار مربی بدنساز قرار گرفت

جهانگیری برگ برنده ۱۴۰۰

در بحران میانمار تنها ما بودیم و ایران

پرسپولیس تا ۱۴۰۰ با بیرانوند

فال روز (۲۱ آبان-۱۲ نوامبر)

عناوین روزنامه های امروز ۹۶/۰۸/۲۱

عناوین روزنامه های ورزشی ۹۶/۰۸/۲۱

عبور تیم‌ملی ایران از سد تیم دوم پاناما

خبر خوش دالیچ برای هواداران پرسپولیس

نقض حقوق در بدو ورود به دیوان عالی کشور

کد خبر: 548 | تاریخ انتشار: ۱۶:۵۶:۴۱ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – هیات تجاری سنگاپور به قزوین سفر می کند

قزوین روز :

هیات تجاری سنگاپور به قزوین سفر می کند

قزوین-ایرنا-معاون اشتغال و برنامه ریزی استاندار قزوین از سفر هیات تجاری سنگاپور به قزوین خبر داد و گفت: این هیات پنج شنبه هفته جاری وارد قزوین می شود.

81934972-70469998.jpg

به گزارش ایرنا به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری، عباسعلی درافشانی روز دوشنبه در نشست شورای روابط خارجی استان افزود:ه یات تجاری سنگاپور طبق برنامه ریزی انجام شده قرار بود به شهرهای اصفهان و تهران مسافرت کنند که با رایزنی هایی استاندار به قزوین نیز سفر می کنند.
درافشانی افزود: این هیات متشکل از یک تیم تخصصی در زمینه سرمایه گذاری و مشاوره سرمایه گذاری در زمینه تکنولوژی و فناوری است و در این هیات آقای فیلیپ یه او(Philip Yeo)ایده پرداز سنگاپور نوین، مشاور نخست وزیر و رئیس شورای اقتصادی سنگاپور حضور دارد.
وی به ظرفیت های بالای تخصصی این هیات اشاره کرد و گفت: افراد این هیات متخصصین موسسه EDI (شرکت مشاوره سرمایه گذاری در زمینه تکنولوژی و فناوری سنگاپور) هستند و در سطوح بین المللی پروژه های بزرگی را طراحی و اجرا کرده اند.
وی افزود:ساخت شهرک های تخصصی (IT) بنگلور و همچنین اجرای پروژه ها و طراحی شهرک های صنعتی در کشورهای چین و مالزی از اقدامات تخصصی این هیات بوده است.
درافشانی در ادامه گفت: این هیات در ابتدا دیداری با استاندار خواهد داشت و از پارک علم و فناوری امام خمینی (ره) ، مرکز رشد واحدهای فناور، اماکن تاریخی استان بازدید می کند.
در نشست شورای روابط خارجی استان قزوین، سفر هیات های خارجی ایتالیا و اسلواکی نیز مورد ارزیابی قرار گرفت و نقاط ضعف و قوت دستگاه های مرتبط با این سفر ارزیابی شد.
۶۱۰۱/ ۳۰۱۳

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار