۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 146 | تاریخ انتشار: ۱۶:۲۹:۰۸ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – هیات تجاری سنگاپور فردا به قزوین می آید

قزوین روز :

هیات تجاری سنگاپور فردا به قزوین می آید

قزوین-ایرنا- معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری قزوین گفت: یک هیات تجاری سنگاپوری فردا با هدف آشنایی با ظرفیت های سرمایه گذاری استان در بخش دولتی و خصوصی به قزوین سفر می کند.

81938295-70475453.jpg

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری، عباسعلی درافشانی در جلسه شورای روابط خارجی استان به منظور هماهنگی سفر هیات تجاری سنگاپور افزود: برنامه این هیات تجاری توسط معاونت علمی ریاست جمهوری و وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات هماهنگ شده است.
وی اظهارکرد: هیات سنگاپوری به عنوان یک شرکت مشاور و جذب سرمایه گذاری های آسیای شرقی و اروپایی در زمینه ایجاد شهرک های صنعتی، ایجاد پارک های علم و فناوری، پیشرفت اقتصادی و زیباسازی شهری و ارتباط نزدیک با داروسازن فعالیت می کند.
معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری با اشاره به موفقیت های برجام به فرصت های پساتحریم اشاره کرد و گفت: این سفر یک فرصت برای استان است و باید به صورت هوشمندانه از فرصت پیش آمده جهت معرفی ظرفیت ها و توانمندی های استان و جذب سرمایه برای سرمایه گذاری کمال استفاده را برد.
درافشانی ادامه داد: در ابتدا این هیات تجاری با مدیران و مسئولان ذیربط نشست کارشناسانه خواهد داشت و سپس با هدف ارائه گزارش و تصمیم گیریهای نهایی، با استاندار دیدار خواهد کرد.
همچنین این هیات تجاری در ادامه از پارک علم و فناوری امام خمینی (ره) و مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و چندین طرح دیگر و اماکن تاریخی استان بازدید می کند.
درافشانی در ادامه به موضوع برنامه ها و هماهنگی های لازم برای هیات های خارجی اشاره کرد و گفت: باید برای تشریفات و هماهنگی های برنامه های هیات های خارجی، بررسی ها و کارشناسی های تخصصی انجام شود و یک بسته اقتصادی و تجاری که در آن فرصت ها و اولویت های سرمایه گذاری استان مشخص شده، به هیات های خارجی ارایه شود.
۶۱۰۱/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار