چگونگی همسان سازی تنظیمات ویندوز ۸

محدود کردن دسترسی به Control Panel و اجزای آن

ترفند جالب برای فایلهای Zip

ایجاد میانبرهای ترمیمی برای اجرای نرم‌افزارها

جمع کردن تمام تنظیمات ویندوز ۷ در یک پوشه

‌افزایش سرعت و کارایی رایانه با ارتقای حافظه

چگونه فایل های خود را از ویندوز ۷ به ویندوز ۸ انتقال دهیم؟

چگونه اعداد در Microsoft Word فارسی می شود؟

۱۰ ابزار مفید سیستمی مخفی در ویندوز

تطبیق روشنایی نمایشگرها با محیط

جایگزینی برای وارد کردن دستورات CMD در ویندوز

آموزش باز کردن فایل های مسدود شده در آفیس ۲۰۱۳

کد خبر: 1937 | تاریخ انتشار: ۱۸:۲۱:۰۱ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – واحد قزوین به عنوان نخستین شعبه ی پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد معرفی می شود

قزوین روز :

واحد قزوین به عنوان نخستین شعبه ی پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد معرفی می شود

قزوین- ایرنا- رییس پارک فناوری دانشگاه آزاد اسلامی کشور گفت: واحد قزوین بزودی به عنوان نخستین شعبه ی پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی معرفی می شود.

81848571-70319880.jpg

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، دکتر علیرضا توکلی در حاشیه بازدید از دومین اردوی استارت آپ ( شرکت های ایده پرداز در زمینه کسب و کار) استان قزوین از زیر پوشش قراردادن تیم های شرکت کننده در این اردو خبر داد و افزود: دانشگاه آزاد اسلامی نخستین پارک کشور است که به عنوان پارک غیردولتی فعالیت می کند، به این معنی که این دانشگاه در شرکت ها سرمایه گذاری می کند.
وی اظهار کرد: شرکت هایی که در پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی مستقر می شوند از حمایت کامل ما برخوردار خواهند بود و بخشی از بدنه این دانشگاه می شوند.
وی ضمن قدردانی از زحمات دست اندرکاران برگزاری دومین استارت آپ استان قزوین به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، افزود: این قوی ترین استارت آپی بود که تاکنون دیده بودم، زیرا رییس دانشگاه شخصا در تمام مراحل آن حضور و نظارت داشت و حتی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی را نیز مجاب به همکاری کرده بود و تمامی امکانات در اختیار این رویداد مهم قرار گرفته بود.
رییس پارک فناوری دانشگاه آزاد اسلامی از استقرار تمامی تیم های شرکت کننده در این استارت آپ در مرکز رشد واحدهای فن آور دانشگاه آزاد اسلامی قزوین خبر داد و تصریح کرد: پس از آن که شرکت ها چند ماه در این مرکز مستقر بودند، ما دوباره فعالیت آن ها را بررسی می کنیم و حاضریم با کمک واحد قزوین از شرکت های موفق حمایت کرده و زیرساخت های لازم را در اختیار آنان قرار دهیم.
وی ادامه داد: ما مجوز پارک علم و فناوری را اخذ کرده ایم و اگر شرکتی در نوآوری موفق بود، آن را به عنوان شرکت پارکی معرفی می کنیم که به این ترتیب از تمام حمایت های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بهره مند می شوند.
۷۳۸۹/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار