چگونگی همسان سازی تنظیمات ویندوز ۸

محدود کردن دسترسی به Control Panel و اجزای آن

ترفند جالب برای فایلهای Zip

ایجاد میانبرهای ترمیمی برای اجرای نرم‌افزارها

جمع کردن تمام تنظیمات ویندوز ۷ در یک پوشه

‌افزایش سرعت و کارایی رایانه با ارتقای حافظه

چگونه فایل های خود را از ویندوز ۷ به ویندوز ۸ انتقال دهیم؟

چگونه اعداد در Microsoft Word فارسی می شود؟

۱۰ ابزار مفید سیستمی مخفی در ویندوز

تطبیق روشنایی نمایشگرها با محیط

جایگزینی برای وارد کردن دستورات CMD در ویندوز

آموزش باز کردن فایل های مسدود شده در آفیس ۲۰۱۳

کد خبر: 1963 | تاریخ انتشار: ۱۸:۲۱:۵۸ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – پژوهشگران برتر استان قزوین تجلیل شدند

قزوین روز :

پژوهشگران برتر استان قزوین تجلیل شدند

قزوین-ایرنا- در مراسمی با حضور استاندار، ۱۷ پژوهشگر برتر استان قزوین در زمینه های مختلف علمی و پژوهشی معرفی و تجلیل شدند.

81872067-70363437.jpg

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، استاندار قزوین در همایش اختتامیه هفته ملی پژوهش و نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناورانه استان قزوین و معرفی پژوهشگران برتر استان، گفت:هفته پژوهش فرصت مناسبی است تا سازمان ها با جهت گیری درست و مناسب بتوانند گام های مهمی را در کنار مراکز علمی و فناوری بردارند.
فریدون همتی افزود:لازم است تقویت اقتصاد مردم و معیشت آنان از طریق دانشگاه ها، فرهیختگان، دانشجویان و دانش آموزان انجام و پژوهش از همان دوران دانش آموزی پایه ریزی شود.
وی اضافه کرد:دولت با توجه به شرایط خاص اقتصادی،توجه ویژه ای به فرهیختگان و پژوهش ها دارد و تمام سازمان ها و دستگاه های اجرایی باید با توجه به بودجه ای که برای آنها در نظر گرفته شده است، کارهای خود را انجام دهند که در گام اول باید با مسایل اجتماعی،فرهنگی،سیاسی و اقتصادی موجود در زندگی مردم آشنا شد و سپس دنبال تحقیق و پژوهش رفت.
همتی خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی و دانش محور باید مورد نظر دستگاه ها و دانشگاه ها قرار گیرد و این فرصت بهترین موقعیت است که می توان پژوهش را به جامعه معرفی کرد.
همتی خاطرنشان کرد:محققان رسالت بزرگی در جهت فراهم کردن بسترهای توسعه کشور بر عهده دارند و مدیران هم وظیفه دارند با برنامه ریزی درست و حمایت و تشویق فعالیت های آنان فضای مناسب تحقیق و پژوهش را ایجاد کنند.
استاندار قزوین افزود: همان طور که در تمام بحران ها چه در انقلاب اسلامی و چه در دوران جنگ، جوانان کشور را نجات دادند امروز هم باید با تقویت ارتباط دانشگاه ها و صنعت به تحقق اقتصاد مقاومتی و نجات اقتصاد کشور با اتکا به جوانان بیاندیشیم.
در پایان این مراسم از ۱۷ پژوهشگر برتر استان قزوین از بین دانشگاه ها، پارک علم و فناوری و دستگاه های اجرایی تجلیل و قدردانی شد.
نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری و فن بازار استان قزوین که از ۱۵آذرماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی قزوین آغاز شده بود سه شنبه شب به پایان رسید.
۷۳۸۸/ ۳۰۱۳

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار