۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 431 | تاریخ انتشار: ۱۶:۴۹:۵۸ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – پیوستگی مردم، رهبری و مکتب اسلام، رمز بقای نظام اسلامی است

قزوین روز :

حماسه همدلی و مشارکت / رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری

پیوستگی مردم، رهبری و مکتب اسلام، رمز بقای نظام اسلامی است

قزوین-ایرنا- رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری گفت: رمز بقا و تداوم انقلاب و نظام جمهوری اسلامی در وجود پر برکت رهبری و ولایت فقیه، تکیه بر مکتب حیاتبخش اسلام شامل قرآن و سیره ائمه اطهار(ع) و حضور مردم در تمامی صحنه ها است.

81959824-70514416.jpg

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید رضا اکرمی که به عنوان سخنران آئین راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در قزوین سخن می گفت، از انقلاب شکوهمند اسلامی به عنوان یک معجزه بزرگ یاد کرد و افزود: بهره جستن از مکتبی که قرآن، نهج البلاغه و سیره ائمه مرجع آن است، همراه با تبعیت از امام راحل و در ادامه مقام معظم رهبری به عنوان ولایت فقیه و حضور مردم در تمامی صحنه ها، حافظ انقلاب ما بوده و آن را تا به اینجا رسانده است.
وی با بیان اینکه به برکت تکیه بر مکتب اسلام و تبعیت از ولی فقیه، ملت ایران ۳۷ سال است که انواع سختی ها و مشکلات را به جان خریده و در مقابل انواع توطئه ها از جمله جنگ و ترور، کودتا و تحریم و فشارهای اقتصادی ایستادگی کرده است، گفت: آنچه در مقایسه با دوران ۵۷ ساله حکومت ستمشاهی به ما عزت بخشیده و ما را به عنوان ملتی مستقل و آزاده به دنیا شناسانده همین سه عنصر اساسی می باشد.
حجت الاسلام اکرمی، از ۲۲ بهمن به عنوان روزی بزرگ و فراموش نشدنی در تاریخ ایران یاد کرد و با توصیه بر مطالعه تاریخ بویژه در دوره مشروطه و دوران حکومت ستم شاهی پهلوی گفت: رضا شاه و پسرش به دستور بیگانگان در کشور حاکم بودند و ایران در زمان حکمرانی آنها از هیچگونه استقلال و آزادی بهره مند نبود.
حجت الاسلام اکرمی، ایران قبل از انقلاب اسلامی را وابسته به قدرتهای برآمده از مکاتب غربی و شرقی همچون کاپیتالیسم، لیبرالیسم، سوسیالیسم و مارکسیسم دانست و اظهار داشت: با مطالعه تاریخ می توان پی برد که چگونه امام (ره) و مردم در ایامی که رئیس جمهور وقت آمریکا از ایران به عنوان جزیره ثبات و مهمترین متحد خود نام برد، انقلاب خود را به پیروزی رساندند.
وی در پایان بر تقویت یکپارچگی و انسجام ملی تاکید و با بیان اینکه می توان از یکدیگر انتقاد کرد اما توهین و به کاربردن کلمات ناروا علیه هم شایسته نیست، افزود: اگر با هم متحد باشیم، سخت ترین و پیچیده ترین سلاح ها نیز علیه ما کارساز نخواهد بود.
حجت الاسلام علی قابل، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین نیز پیش از سخنران اصلی مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن قزوین، از حضور پرشور و گسترده مردم قدردانی کرد و گفت: مردم ما یکبار دیگر با ولی فقیه خود پیمان بسته و به جهانیان نشان دادند که پای آرمان ها و ارزش های خود ایستاده اند.
۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار