۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 324 | تاریخ انتشار: ۱۶:۴۰:۱۶ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – چند طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی در شهرستان آبیک به بهره برداری رسید

قزوین روز :

چند طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی در شهرستان آبیک به بهره برداری رسید

قزوین- ایرنا- در هفتمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و با حضور استاندار قزوین و جمعی از مسوولین، چند طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی در شهرستان آبیک مورد بهره برداری قرار گرفت.

81952688-70501029.jpg

به گزارش ایرنا، پل هویزه با پنج میلیارد ریال اعتبار، سیستم آبیاری قطره ای میدان مادر با ۱۰ میلیارد ریال اعتبار، معرق کاری زیرگذر آزاد راه قزوین- کرج با دو میلیارد ریال و بلوارهای امام خمینی (ره)، فردوسی و تعریض جاده آبیک تا سه راهی زیاران با ۱۲۲ میلیارد ریال ازجمله طرح های به بهره برداری رسیده در آبیک است.
مجتمع پرورش دام با ظرفیت ۱۰۰ راس گاو شیرده با ۳۰ میلیارد ریال و ساختمان بخشداری بشاریات با صرف سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه نیز از دیگر طرح های افتتاحی بود.
همچنین استاندار قزوین در ادامه برنامه های کاری خود از ایستگاه راه آهن آبیک بازدید و پاس صحبت مردم نشست.
در این بازدید مردم آبیک خواستار احداث ایستگاه راه آهن برای استفاده از خطوط ریلی جهت مسافرتهای خود شدند که استاندار نیز برای امکان سنجی و استفاده اهالی آبیک از آن دستور لازم صادر کرد.
همتی همچنین از شهرداری و شورای اسلامی شهر آبیک خواست تا از ساخت و سازهای غیرمجاز در محدوده شهری جلوگیری کنند.
در جریان افتتاح این پروژه ها فرماندار آبیک نیز از گشایش ۸۰ طرح عمرانی، خدماتی، کشاورزی در این شهرستان با ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار طی دهه فجر خبر داد.
شهرستان آبیک با یک هزار و ۵۳۴ کیلومتر مربع مساحت دارای دو بخش مرکزی و بشاریات، پنج دهستان، ۱۲۶ پارچه آبادی و ۹۸ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شرق استان قزوین قرار دارد.
۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار