۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 219 | تاریخ انتشار: ۱۶:۳۳:۰۴ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – کارنامه انتخاباتی فرمانداران و بخشداران ارزیابی می شود

قزوین روز :

استاندار قزوین

کارنامه انتخاباتی فرمانداران و بخشداران ارزیابی می شود

قزوین-ایرنا- استاندار قزوین گفت: فرمانداران و بخشداران باید انتخاباتی عادلانه، در فضایی امن، بیطرفانه و همراه با مشارکت حداکثری را برگزار کنند و دقت کنند کارنامه آنها در این خصوص بعد از انتخابات ارزیابی می شود.

81944954-70486836.jpg

به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری، فریدون همتی در ششمین همایش فرمانداران و بخشداران استان افزود: کسانی که انتخابات را در حوزه مدیریتی خود با آرامش برگزار کرده و رفتار عادلانه با تمام مردم و دست اندرکاران برگزاری انتخابات داشته باشند، قطع به یقین در این ارزیابی از امتیاز بالاتری برخوردار می شوند.
وی با بیان اینکه دولت به دنبال فضای آرام برای خدمت رسانی به مردم است، اضافه کرد: فرمانداران و بخشداران باید در فضای جدید پسا تحریم به دنبال جذب سرمایه گذاران و کارآفرینان باشند.
همتی خطاب به فرمانداران و بخشداران گفت: هر اندازه مشکلات شهرستان و بخش خود را بیشتر برطرف کنید، نقطه قوت برای شما محسوب می شود بنابراین سعی کنید حدالمقدور رفع مشکلات بخش ها و شهرستا ن ها را به جلسات و ادارات استانی موکول نکنید.
استاندار قزوین با بیان اینکه هیات های بازرسی انتخابات باید با فرمانداران و بخشداران هماهنگ باشند، تصریح کرد: اعضای صندوق های جمع آوری آرا و سایر اعضای هیات اجرایی باید دقت داشته باشند در هنگام برگزاری انتخابات هرگونه درگیری احتمالی را با متانت و به آرامی کنترل کنند.
وی افزود:همه مسئولان باید برای اقبال مردم به سیاست های دولت و ایجاد احساس رضایت در مردم تلاش کنند و ارتباط خوبی با آحاد مردم برقرار و پیگیر رفع مسائل و مشکلات آنان باشند.
استاندار قزوین اضافه کرد: فرمانداران و بخشداران با نوآوری و خلاقیت امور را رفع کرده و با روی گشاده با مردم و شخصیت های مختلف جامعه ارتباط برقرار کنند.
وی تکریم مردم را از سیاستهای دولت تدبیر و امید دانست و گفت: کاری که مربوط به مردم بوده و امروز قابل انجام باشد، نباید به فردا موکول شود.
استاندار قزوین تصریح کرد: فرمانداران و بخشداران باید ارتباط خوبی با ائمه جمعه برقرار کرده و اقدامات دولت را برایشان تبیین کنند تا در جریان خدمات دولت قرار گیرند.
همتی گفت: توجه به اشتغال خانگی، کارآفرینان، برقراری ارتباط خوب با حوزه صنایع دستی و صندوق ها نیز ضروری است تا ظرفیت های هر خانه به یک کارگاه تبدیل شود.
وی با اشاره به لزوم تزئین شهرها و روستاهای استان در ایام الله دهه مبارک فجر عنوان کرد: برای ایام الله دهه مبارک فجر فضاهای عمومی تزئین شوند تا مردم احساس شور و نشاط بیشتری برای برگزاری جشن های دهه فجر داشته باشند.
۶۱۰۱/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار