۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 959 | تاریخ انتشار: ۱۷:۲۰:۵۴ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – کامیون حامل احشام غیرمجاز در استان قزوین متوقف شد

قزوین روز :

کامیون حامل احشام غیرمجاز در استان قزوین متوقف شد

قزوین – ایرنا – فرمانده انتظامی تاکستان از توقیف یک دستگاه کامیون حامل احشام غیرمجاز در این شهرستان خبر داد و گفت: این کامیون حامل ۲۵ راس گوساله فاقد مجوز دامی بوده است.

81925955-70454932.jpg

به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی ناجا، سرهنگ محمدقاسم طرهانی افزود: کامیون حامل احشام غیرمجاز در سه راهی شامی شاپ تاکستان توسط پلیس متوقف و پس از هماهنگی با مراجع قضایی به همراه دام تحویل اداره دامپزشکی این شهرستان شد.
به گفته این مسوول انتظامی، ارزش احشام کشف شده یک میلیارد ریال اعلام شده است.
رییس بازرسی فرماندهی انتظامی استان قزوین نیز از کشف حدود ۲۰ کیلوگرم گوشت حیوان های وحشی از سوی دو شکارچی غیرمجاز خبر داد و گفت: ماموران با دستگیری دو متهم در این رابطه، پیشنهاد سه میلیون و ۸۱۵ هزار ریالی آنان به عنوان رشوه را رد کردند.
سرهنگ ایمانعلی محمدزاده افزود: ماموران وظیفه شناس نیروی انتظامی در کمال صداقت وجه پیشنهاد شده از سوی دو متهم دستگیر شده را نیز صورت جلسه و شکارچیان متخلف را به مراجع قضایی معرفی کردند.
رییس بازرسی فرماندهی انتظامی استان قزوین در پایان یادآور شد: سامانه دریافت انتقادها و پیشنهادهای مردمی این مرکز به صورت شبانه روزی آماده دریافت پیام های مردمی بوده و شهروندان می توانند با تماس به شماره ۱۹۷ مطالب خود را در خصوص عملکرد کارکنان پلیس مطرح کنند.
مرکز اطلاع رسانی ناجا همچنین از توقیف یک دستگاه نیسان حامل الوارهای جنگلی قاچاق در معلم کلایه از توابع بخش رودبار الموت شرقی خبر داد.
براین اساس، در راستای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و پیشگیری از فعالیت های مجرمانه، ماموران انتظامی بخش رودبار الموت شرقی هنگام انجام ماموریت خود یک دستگاه وانت نیسان حامل الوار را متوقف و در بازرسی از آن دو هزار و ۸۰۰ کیلوگرم الوار جنگلی قاچاق را کشف کردند.
الوارهای کشف شده از نوع درخت ون، بید و تبریزی بوده و ارزش آن نیز ۳۰ میلیون ریال اعلام شده است.
همچنین جانشین فرماندهی انتظامی استان قزوین از انهدام سارقان انباری منازل قزوین خبر داد و گفت: در این رابطه شش سارق سابقه دار دستگیر شدند.
سرهنگ سلمان امیری اضافه کرد: به دنبال افزایش وقوع سرقت انباری منازل مجتمع های مسکونی، موضوع در دستور کار ویژه پلیس قرار گرفت.
به گفته وی، ماموران اداره مبارزه با سرقت ضمن انجام اقدام های فنی و اطلاعاتی موفق شدند سارقان را به همراه پنج مالخر دستگیر و به پلیس آگاهی تحویل دادند.
سرهنگ امیری اضافه کرد: در بازجویی های تخصصی ماموران، متهمان دستگیر شده به ۲۸ فقره سرقت انباری و یک فقره سرقت کش روزنی اعتراف کردند.
۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار