۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 1254 | تاریخ انتشار: ۱۷:۳۷:۱۸ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – گزینه های دشمنان ما همیشه روی میز بوده و به آن عمل هم کرده اند

قزوین روز :

رییس عقیدتی و سیاسی ناجا

گزینه های دشمنان ما همیشه روی میز بوده و به آن عمل هم کرده اند

قزوین – ایرنا – رئیس عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به اینکه گزینه های دشمنان ما همیشه روی میز بوده و به آن عمل هم کرده اند، گفت: امروز می بینیم که آنان در این راه هیچ توفیقی به دست نیاورده اند.

81956731-70508212.jpg

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام ابوتراب بهرامی روز سه شنبه در حاشیه بهره برداری از مقبره شهید گمنام در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان قزوین و در جمع فرماندهان و کارکنان این نیرو افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی منشا خیر و برکت در طول ۳۸ سال گذشته بوده است.
وی با اشاره به بهره برداری از مقبره شهید گمنام ناجا قزوین، تاکید کرد: شهدایی که جان و مال خود را در راه صیانت از اسلام، انقلاب و قرآن فدا کرده و با چهره خونی سالیان سال در بیابان ها باقی ماندند، همواره الهام بخش ما خواهند بود.
وی ادامه داد: آن زمانی که دشمن با تمام توان و امکانات خود به سراغ ما آمد، جوانان و رزمندگان سلحشور ایران اسلامی با نیت خالص خود، ضمن دفاع از کیان اسلامی، جانشان را فدا کردند و ما هر آن چه که امروز به دست آورده ایم از وجود برکت آنان بوده است.
حجت الاسلام بهرامی با اشاره به اینکه جامعه اسلامی ما امروز با ایمان، اعتقاد به خدا و صبر و مقاومت و در سایه امام شهدا و رهبر معظم انقلاب در تمامی عرصه ها سربلند است، یادآور شد: در مذاکرات هسته ای مشاهده کردیم که دشمن حاضر به داشتن حتی یک سانتریفوژ برای ما نبود اما در نهایت ما به هرآن چه که می خواستیم، رسیدیم.
وی مقبره های شهدا را مراکز الهام بخش معنوی و یادآور هشت سال دفاع مقدس برای مردم دانست و اظهار کرد: رسالت ما همواره در انتقال حال و هوای دوران دفاع مقدس به آیندگان است و خدا آن روز را نیاورد که ما لحظه ای از یاد و خاطره شهدا غافل بمانیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود نشانه وفاداری مردم به انقلاب و امام را شرکت باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن و حضور گسترده در پای صندوق های رای اعلام و افزود: ملت ما باید برخوردار از مجلس خبرگان رهبری باشند که از حقوق آنها در برابر استکبار جهانی دفاع و مجلس شورای اسلامی داشته باشد که در برابر هر توطئه ای بایستد.
وی ادامه داد: ما همانند سایر تکالیف دینی خود، در بحث انتخابات نیاز به حجت شرعی داریم تا افراد براساس احساس خود به هر کسی رای ندهند.
در ادامه، فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین اظهار کرد: وجود مقبره شهید گمنام در مرکز این ستاد الهام بخش معنوی برای کارکنان ناجا می باشد.
سردار مهدی محمودی افزود: امیدواریم با تاسی جستن از وجود چنین شهدایی بتوانیم در تمام ماموریت های خود موفق باشیم و راه آنان را چراغ هدایت خود در این جهان نماییم.
سردار محمودی با اشاره به مقبره شهید گمنام ستاد فرماندهی ناجا قزوین، تاکید کرد: این بنا با الهام از هشت سال دفاع مقدس دارای هشت ستون بوده و با اجرای هنر معماری و معنوی، در مدت چهار ماه و با ۷۰۰ میلیون ریال اعتبار احداث شده است.
۸۰۵۴

81956731-70508213.jpg

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار