قزوین روز – یکی از موثرترین راهها برای کاستن آسیبهای اجتماعی، ترویج نماز است

قزوین روز :

پیام مقام معظم رهبری به بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز:

یکی از موثرترین راهها برای کاستن آسیبهای اجتماعی، ترویج نماز است

قزوین-ایرنا- رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به اجلاس سراسری نماز گفتند:همه بدانند که یکی از مؤثرترین راهها برای کاستن آسیبهای اجتماعی، ترویج نماز است، به این که حتی یک نفر از جوانان و نوجوانان کشور، در نماز سهل انگاری نکند همت گمارید.

81935807-70471312.jpg

به گزارش ایرنا، پیام مقام معظم رهبری به بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز که از صبح امروز سه شنبه به میزبانی قزوین آغاز شده است، از سوی حجت الاسلام عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین قرائت شد.
متن پیام رهبر معظم انقلاب به بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
خداوند علیم و قدیر را سپاسگزارم که تلاش شما دست اندرکاران محترم این اجلاس مهم و بیش از همه عالم بزرگوار و مجاهد جناب حجة الاسلام آقای قرائتی در بخشهای اساسی و مؤثری به بار نشسته و کارهای مفیدی در ترویج فریضه ی بزرگ و بی بدیل نماز انجام گرفته است.
با این همه، ظرفیت و میدان کار و نیز نیاز و عطش جامعه ی اسلامی برای رسیدن به نقطه مطلوب، بسیار بیش از واقعیتهای کنونی در این باره است. در پیام سال گذشته گوشه ئی از این فضای خالی و تلاش پذیر، نشان داده شده است.
سخن امروز من تأکید بر احساس مسئولیت همگانی است.
توقع و انتظار این جانب آن است که همه بویژه مسئولان دستگاهها و دارندگان امکانات مادی و معنوی و مدیریتی، عظمت این مسأله را به درستی دریابند و گام در راه عمل نهند.
همه بدانند که یکی از مؤثرترین راهها برای کاستن آسیبهای اجتماعی، ترویج نماز است، به این که حتی یک نفر از جوانان و نوجوانان کشور، در نماز سهل انگاری نکند همت گمارید. این یکی از بهترین راهها برای سلامت معنوی و روحی مردم ما و جامعه ما است.
به این که همگان فرا بگیرند و عادت کنند که نماز را با خشوع و حضور قلب به جا آورند، همت گمارید.
اینها همه کارهای ممکنی است که با عزم راسخ و کار مداوم شما دست اندرکاران، محقّق خواهد شد، ان شاءالله.
والسلام علیکم و رحمه الله
سید علی خامنه ای
۳۰۱۳

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است