۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 399 | تاریخ انتشار: ۱۶:۴۸:۰۲ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – یک طرح خدماتی رفاهی در قزوین به بهره برداری رسید

قزوین روز :

یک طرح خدماتی رفاهی در قزوین به بهره برداری رسید

قزوین – ایرنا- همزمان با دهمین روز از ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، فار اول مجتمع خدماتی رفاهی و پذیرایی تالار شهر با حضور استاندار قزوین به بهره برداری رسید.

81958473-70512154.jpg

به گزارش ایرنا فاز نخست این طرح شامل چهار رستوران و فضای پذیرایی است و فاز بعدی آن که در دست احداث می باشد شامل اماکن تفریحی، ورزشی و یک سالن همایش و آمفی تاتر ۷۰۰ نفره می باشد که برای اجرای این طرح ۴۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است که ۱۰۰ میلیارد ریال آن از طریق تسهیلات بانکی تامین شده است.
استاندار قزوین در آیین گشایش این طرح گفت: تقویت بخش خصوصی و سپردن کارها به دست مردم را از اهداف جدی دولت تدبیر و امید برشمرد و گفت: اقتصاد کشور باید بدستان مردم مدیریت و هدایت شود.
فریدون همتی افزود: مردم باید در عرصه های تولیدی و اقتصادی مشارکت جدی داشته باشند تا کشور در این عرصه ها به رشد و پیشرفت مورد نظر دست پیدا کند.
وی، کارآفرینان، سرمایه گذاران و فعالان عرصه تولید را مورد حمایت جدی دولت دانست و اظهار داشت: باید به تکریم این افراد کوشید و کار آنها را ارج نهاد.
استاندار قزوین، حمایت و همراهی از بخش خصوصی را وظیفه همه مدیران و دستگاه های اجرایی خواند و گفت: باید موانع را از پیش روی فعالان بخش تولید و کارآفرینان برداریم تا آنها با توان و انگیزه بیشتری در خدمت اقتصاد کشور باشند.
وی در ادامه با تبریک سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، گفت: در هر دهه از دوران پس از پیروزی انقلاب شاهد دستاوردهای و موفقیت های بزرگی بوده ایم که پیروزی در دوران هشت سال دفاع مقدس و ناکام ساختن دشمنان در نبرد نظامی در دهه ۶۰ و اینک در دهه ۸۰ به نتیجه رساندن مذاکرات هسته ای با قدرت های جهانی و اذعان دشمنان به حق فعالیت صلح آمیز هسته ای ایران و دروغ بودن ادعاهایشان مبنی بر قصد کشورمان برای ساخت بمب اتم را باید در زمره آنها دانست.
همتی خاطرنشان کرد: این دستاوردها به برکت انقلاب و هدایت های امام راحل و سپس مقام معظم رهبری، مقاومت مردم و پشتیبانی آنها از ولایت فقیه بدست آمده است.
استاندار قزوین با بیان اینکه مذاکرات هسته ای کمتر از جنگ تحمیلی نبود، اظهارکرد: به برکت رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری، تلاش های دولت و تیم دیپلماسی و حمایت های مردم، توانستیم در مذاکرات به اهداف خود دست یافته و دشمن را که برای ضربه زدن به نظام امید بسته بود را ناکام بگذاریم.
وی با ذکر اینکه مذاکرات هسته ای عظمت و قدرت ایران را به جهانیان نشان داد، افزود: فردا نیز باید با حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن که مقدمه مشارکت با شکوه و حداکثری در انتخابات اسفند ماه است، بار دیگر عظمت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را به دنیا نشان دهیم.
همتی، برنامه جامع اقدام مشترک ملی در جهت تقویت اقتصاد کشور را دستور کار بعدی پس از برجام که مورد تاکید رئیس جمهوری است، یاد کرد و اظهارداشت: همه باید برای تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور از منویات مقام معظم مورد رهبری و مورد تاکید ایشان است، تلاش کنیم.
استاندار قزوین در ادامه با اشاره به بهره برداری از مجموعه تفریحی، ورزشی و پذیرایی تالار شهر، اظهار کرد: این مجموعه را باید جزو سرمایه های مردم و متعلق به همه دستگاه ها و نهادهای استان بدانیم و از رهگذر آن برای توسعه هرچه بیشتر استان در حوزه گردشگری استفاده کنیم.
وی در پایان گفت: موقعیت قزوین به عنوان شهری تاریخی، فرهنگی و گردشگری و قرار گرفتن آن در مسیر ارتباطی بسیاری از شهرها به مرکز کشور برخورداری از چنین مجموعه و مجموعه های مشابه را ضروری کرده است.
برای احداث مجتمع تفریحی ورزشی و پذیرایی تالار شهر تاکنون ۴۰۰ میلیارد ریال هزینه صرف شده و تکمیل آن به ۲۰۰ میلیارد ریال دیگر هزینه نیازمند است.
۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار