۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 55 | تاریخ انتشار: ۱۶:۲۲:۳۲ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – یک هزار و ۲۰۰ نفر بازرسی انتخابات استان را برعهده دارند

قزوین روز :

رییس هیات بازرسی انتخابات استان قزوین

یک هزار و ۲۰۰ نفر بازرسی انتخابات استان را برعهده دارند

قزوین-ایرنا- رییس هیات بازرسی انتخابات استان گفت: برای هر منطقه شهرداری یک بازرس ویژه در نظر گرفته شده و تقریبا یک هزار و ۲۰۰ نفر امر بازرسی انتخابات استان را رصد خواهند کرد.

81926830-70456389.jpg

به گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری، منوچهر حبیبی در سومین جلسه هیأت بازرسی انتخابات استان گفت: در روز انتخابات برای هر صندوق یک بازرس، هر ۲۰ شعبه یک سربازرس و هر منطقه شهرداری یک بازرس ویژه تعیین خواهد شد.
وی اظهارکرد: وظیفه هیات بازرسی از لحظه شروع ثبت نام کاندیداها آغاز و تا پایان انتخابات ادامه دارد و این هیات به دقت فعالیت های انتخاباتی را رصد می کند.
حبیبی همچنین تاکید کرد: تمام تلاش دست اندرکاران انتخابات در جهت صیانت از آرای مردم است تا شاهد انتخاباتی سالم، مطمئن و با حضور حداکثری مردم باشیم.
رییس هیأت بازرسی انتخابات استان همچنین از راه اندازی سامانه هوشمند بازرسی انتخابات با عنوان سامانه سهبا خبر داد و افزود: ۲۲ مرحله انتخابات از شروع تا پایان کار رصد و جمع بندی شده است و به سازمان بازرسی وزارت کشور منعکس خواهد شد.
حبیبی با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری گفت: انتخابات برای نظام جمهوری اسلامی در واقع یک رفراندوم محسوب می شود و باید همه تلاشها در جهت زمینه سازی برای حضور حداکثری مردم باشد.
وی افزود: همانگونه که رهبر معظم انقلاب و رییس جمهوری بارها تأکید فرمودند انتخابات انقلاب را بیمه می کند و مسئولان برگزاری انتخابات نیز در راستای برگزاری انتخابات سالم و پرشور تلاش کنند تا حق کسی ضایع نشود.
حبیبی با بیان اینکه رأی آحاد مردم در سرنوشت کشور تاثیرگذار است، عنوان داشت: حضور مردم در همه صحنه ها به ویژه انتخابات مهم و اثربخش است.
رییس هیأت بازرسی انتخابات استان ادامه داد: فعالیت هیاتهای بازرسی باید به گونه ای باشد که انتخاباتی باشکوه و مطابق با منویات رهبر معظم انقلاب و مسوولان نظام باشد.
وی گفت: در جریان انتخابات نباید خدمات نظام و دولت خدمتگذار زیر سووال برود چون ضربه ای بر کلیت نظام خواهد بود و نباید به هر بهانه ای و به نفع جریان خاص بهره برداری سیاسی صورت گیرد.
حبیبی تاکید کرد: ساز و کار انتخابات روندی جامع و کامل است و به فرموده رهبری تخلف در انتخابات معنا ندارد.
۶۱۰۱/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار