برانکو: گفته بودم الاهلی تیم خطرناکی است

هشدار درباره پیش‌فروش خودرو در شرکت‌های غیرمجاز

کُردها، محور اصلی دیدار اردوغان با وزیر دفاع آمریکا

ضربه سنگین ارتش به داعش نزدیک است

اعلام لیست تیم ملی برای بازی با کره و سوریه

دلیلی بر ادعای نتانیاهو علیه ایران وجود ندارد

هر نوع تحریم جدید از طرف آمریکا نقض برجام است‌

هیلی درباره توافق هسته ای آگاهی ندارد

سفر متقابل دیپلمات‌های ایران و عربستان

یک پرونده جنجالی در فوتبال ایران

نام قالیباف برای همیشه تاریخ در ذهن پایتخت‌نشینان خواهد ماند

شایعه داغ در راهروهای باشگاه استقلال

کد خبر: 597 | تاریخ انتشار: ۱۷:۰۲:۰۰ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – ۱۲۸ پروژه صنعت برق استان قزوین در دهه فجر به بهره برداری می رسد

قزوین روز :

۱۲۸ پروژه صنعت برق استان قزوین در دهه فجر به بهره برداری می رسد

قزوین – ایرنا – مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین از بهره برداری ۱۲۸ پروژه صنعت برق این استان در دهه مبارک فجر خبر داد.

81941359-70480419.jpg

سعید بهادیوند چگینی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای بهره برداری از این تعداد پروژه ۳۱۹ میلیارد و ۷۲۶ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.
وی با اشاره به مهمترین طرح های قابل بهره برداری در این دهه، تاکید کرد: احداث نیروگاه ۱۵ مگاواتی میهن مهر با ۲۰۰ میلیارد ریال، احداث نیروگاه دو مگاواتی یاس نخ با ۲۰ میلیارد ریال اعتبار، احداث پست هوایی تاکستان با پنج میلیارد ریال، احداث ۷ دستگاه پست هوایی در مینودر با دو میلیارد و ۱۹۶ میلیون ریال و احداث شبکه فشار ضعیف هوایی منطقه الموت به طول سه هزار و ۸۹۰ متر با دو هزار و ۵۷۰ میلیون ریال اعتبار از جمله طرح های مورد بهره برداری می باشد.
بهادیوند چگینی در ادامه به اقدام های صورت گرفته صنعت برق این استان در دولت یازدهم، خاطرنشان کرد: طی این مدت ۲۱ پروژه مهم در این حوزه به انجام رسیده که از جمله می توان به کاهش مدت زمان خاموشی هر مشترک به ۱٫۱ دقیقه در روز،کاهش تلفات شبکه توزیع به ۶٫۷ درصد، استقرار سیستم GIS در شبکه توزیع و صدور ۲۸ فقره پروانه احداث نیروگاه تولید پراکنده با قدرت ۲۵۹ مگاوات اشاره کرد.
وی، راه اندازی سامانه کنترل از راه دور قرائت مشترکان دیماندی تحت وب، نصب ۱۲۰ کیلو وات نیروگاه خورشیدی در مدارس و ساختمان های اداری استان، ۱۸ فقره قرارداد خرید برق با قدرت ۱۲۲ مگاوات از نیروگاه های تولید پراکنده و نصب یک هزار و ۳۰۰ کنتور هوشمند آب و برق برای چاههای کشاورزی از جمله کارهای صورت گرفته این شرکت در زمان دولت یازدهم می باشد.
استان قزوین دارای ۴۱۸ هزار مشترک برق است که ۸۳ درصد آن خانگی، پنج درصد آن عمومی، ۱۰ درصد تجاری، یک درصد کشاورزی و یک درصد صنعتی است.
میزان برق مصرفی این استان نیز در بخش صنعت ۴۷ درصد، خانگی ۱۹ درصد، عمومی ۸ درصد، تجاری ۴ درصد، کشاورزی ۲۰ درصد و روشنایی معابر دو درصد می باشد.
۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار