چگونگی همسان سازی تنظیمات ویندوز ۸

محدود کردن دسترسی به Control Panel و اجزای آن

ترفند جالب برای فایلهای Zip

ایجاد میانبرهای ترمیمی برای اجرای نرم‌افزارها

جمع کردن تمام تنظیمات ویندوز ۷ در یک پوشه

‌افزایش سرعت و کارایی رایانه با ارتقای حافظه

چگونه فایل های خود را از ویندوز ۷ به ویندوز ۸ انتقال دهیم؟

چگونه اعداد در Microsoft Word فارسی می شود؟

۱۰ ابزار مفید سیستمی مخفی در ویندوز

تطبیق روشنایی نمایشگرها با محیط

جایگزینی برای وارد کردن دستورات CMD در ویندوز

آموزش باز کردن فایل های مسدود شده در آفیس ۲۰۱۳

کد خبر: 1821 | تاریخ انتشار: ۱۸:۱۴:۱۷ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – ۱۳ هزار داوطلب قزوینی در آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها شرکت می کنند

قزوین روز :

۱۳ هزار داوطلب قزوینی در آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها شرکت می کنند

قزوین-ایرنا- نماینده سازمان سنجش آموزش کشور در استان قزوین از برگزاری آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها با شرکت ۱۳ هزار و ۲۳۱ داوطلب قزوینی طی روزهای ۲۱ و ۲۲ خرداد ماه جاری در استان خبر داد.

81639310-6507260.jpg

دکتر قاسمعلی گروسی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این آزمون همزمان با سراسر کشور طی روزهای ۲۱ و ۲۲ خرداد ماه در پنج شهرستان استان با هفت حوزه امتحانی برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: هفت هزار و ۸۲۶ نفر از داوطلبان این آزمون در استان را دختران و پنج هزار و ۴۰۵ نفر از آنان را پسران تشکیل می دهند.

گروسی ۴۷ درصد از تعداد داوطلبان امسال را از گروه آزمایشی علوم تجربی ذکر کرد و ادامه داد: در کل کشور نیز داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی با ۵۶ درصد بیشترین تعداد داوطلبان را تشکیل می دهند.

وی با اشاره به کاهش ۱۵ درصدی تعداد داوطلبان آزمون سراسری نسبت به سال گذشته گفت: آزمون عمومی و اختصاصی داوطلبان گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی در صبح پنجشنبه ۲۱ خرداد، داوطلبان گروه آزمایشی هنر در بعدازظهر پنجشنبه ۲۱ خرداد، داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی در صبح جمعه ۲۲ خرداد و داوطلبان گروه آزمایشی زبان های خارجی در بعدازظهر جمعه ۲۲ خرداد برگزار می شود.

نماینده سازمان سنجش آموزش کشور در استان قزوین افزود: داوطلبان در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در کارت ورود به جلسه می توانند قبل از برگزاری آزمون با مراجعه به باجه های رفع نقص در حوزه امتحانی نسبت به رفع این مغایرت اقدام کنند.

آزمون سراسری سال ۹۴ با شرکت ۸۷۷ هزار و ۸۳۵ نفر در ۳۶۵ شهر کشور با ۴۶۳ حوزه امتحانی و ۱۷ کشور خارجی با ۲۱ حوزه امتحانی برگزار خواهد شد که از این تعداد ۵۱۶ هزار و ۳۷۲ نفر دختر و ۳۶۱ هزار و ۴۶۳ نفر پسر می باشند.

۷۳۸۸/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار