۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 1087 | تاریخ انتشار: ۱۷:۲۸:۲۷ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – ۱۷ کیلوگرم موادمخدر در استان قزوین کشف شد

قزوین روز :

۱۷ کیلوگرم موادمخدر در استان قزوین کشف شد

قزوین – ایرنا – رییس پلیس مبارزه با موادمخدر استان قزوین از کشف ۱۷ کیلو و ۱۱۵ گرم انواع مواد در دو عملیات جداگانه پلیس در این استان خبر داد و گفت: در این رابطه پنج سوداگر مرگ نیز دستگیر شدند.

81941907-70481290.jpg

به گزارش روز شنبه شنبه ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی ناجا، سرهنگ محسن قلی پور افزود: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان قزوین هنگام کنترل خودروهای عبوری در عوارضی قزوین – زنجان به یک دستگاه سواری سمند مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی ادامه داد: در بازرسی از این خودرو ۱۶ کیلو و ۶۰۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود کشف و دو سوداگر مرگ نیز دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
سرهنگ قلی پور اضافه کرد: پلیس در اقدامی دیگر و در محل عوارضی شماره دو با توقف یک دستگاه سواری پژو، ۵۰۰ گرم هرویین به همراه ۱۵ گرم مواد روانگردان شیشه کشف و در این رابطه سه قاچاقچی نیز دستگیر شدند.
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس، از توقیف یک دستگاه سواری پراید با ۴۱ میلیون و ۶۵۰ هزار ریال جریمه پرداخت نشده خبر داد و گفت: این خودرو با ۸۹ فقره تخلف حادثه ساز توسط ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی قزوین متوقف و به پارکینگ منتقل شد.
سرگرد رحیم خامدی اضافه کرد: بیشتر تخلف های ثبت شده برای این خودرو سرعت غیرمجاز، توجه نکردن به فرمان پلیس و نبستن کمربند ایمنی بوده است.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قزوین نیز از کشف ۹ فقره سرقت در این استان خبر داد و گفت: در این رابطه سه سارق دستگیر شدند.
سرهنگ رضا رضایی با اشاره به دستگیری سارقان توسط عوامل انتظامی کلانتری های ۱۱ مدرس و ۱۳ باهنر، اضافه کرد: سرقت های کشف شده در زمینه محتویات و قطعات داخل خودرو و سرقت از انباری بوده است.
۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار